Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Bahar İki Katlı Ranza 2.340 TL 2.340 TL
Yatak 326 TL Takıma Ekle
50x70 Yastık 87 TL Takıma Ekle
Silindir Yastık 68 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması

Vital ürün grubu EN71/3 (Safety of Toys ) standardına uygundur. EN European Norm ( Avrupa Briliği Standartları ) manasına gelmektedir. EN71/3 standardı, boyanmış yüzeylerin ağızla temasını esas alan ağır metal sınırlaması getiren bir standarttır.
%100 Doğal ahşap olan ranzalarımız fonksiyonel olup ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.
Uzun yıllar sonra bile ürününüze ilave ayakları alarak tek kişilik bir yatağınızı ranzaya çevirebilirsiniz.
Ladin ağacı olan ranzamız canlı bir malzeme olup oda içindeki iklim dengesini sağlar ve ortamdaki nemi alıp dışarı vererek çocuklarımızın sağlığı açısından fayda sağlamaktadır.
Artık çocuklarınızı uyutmak eskisi kadar zor olmayacak.
Çocuklarımızın odaları, yatakları eğlence alanlarına dönüşecek.
Kaydıraklı modellerimiz ile çocuklarımız odalarında artık daha mutlu.
Ladin ağacından meydana gelen ranzamız ile çocuklarımız ağaç kokusuyla uyuyacaklar.
Ürünlerimiz demonte olup, dilendiği anda parçalanabilir ve az yer kaplar.
Dilerseniz ayak ilave edilerek veya eksilterek farklı ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.
Dar mekanlar için uygun olup çocuğunuzun uzun yıllar kullanabileceği özel bir üründür.
Yatak, yatak örtüsü, yastıklar fiyata dahil değildir.
Nemli, deterjan içermeyen bez ile temizlenmelidir.
Ranzalarımızda kullandığımız tüm renklendiriciler ve cilalar Avrupa'dan ithal E1 Normlarına uygun Hydrolack (Su Bazlı) olup insan sağlığına zararlı kimyasal madde içermemektedir.
3 - 18 Yaş içindir.Yastıklar boncuk silikon elyaf dolguludur. Astarlıdır ve kılıfları çıkarılıp yıkanabilmektedir. Kare yastıklar G:50 D:70 cm'dir, Silindir yastıklar ise Çap:20 D:70 cm'dir.
Takıma istenildiği takdirde 2 adet silindir, 3 adet kare yastık ve yatak ek bir fiyatla dahil edilebilir. Eklenebilecek yatak boyutu 90x190x16 cm dir.
Fotoğrafta görülen ranza dışındaki merdiven korkuluğu, komodin, kitaplık, raf vb... ürünler fiyata dahil değildir, bu ürünleri dilerseniz ayrıca satın alabilirsiniz.

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 12-15 Şubat

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Kargoyla bina önü teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
201 cm 101 cm 180 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.