HOPİ'ye özel indirimler!
Hopi'ye Vivense Collection ve Luna Bedding'te %12 İndirim! Kampanya 30 Nisan 2024 tarihlerine kadar geçerlidir. vivense.com, Vivense Mobil Uygulaması ve Vivense Showroomları'nda; Vivense Collection ve Luna Bedding markalı ürünlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %12 indirim uygulanacaktır. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. Kampanyada değişiklik yapma hakkı Vivense ve Hopi'de saklıdır.
OLİZ'e özel indirimler!

OLİZ'e özel Vivense.com ve mağazalarında %8 indirim!

Kampanya 30 Nisan 2023 tarihlerine kadar geçerlidir. Vivense showroomlarında veya vivense.com web sitesinde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %8 indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. Kampanyada değişiklik yapma hakkı Vivense ve Oliz'de saklıdır.

***

OLİZ'e özel Vivense Collection'da %10 İndirim!

Kampanya 30 Nisan tarihlerine kadar geçerlidir.vivense.com ve Vivense Showroomlarında Vivense Collection markalı ürünlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. Kampanyada değişiklik yapma hakkı Vivense ve Oliz'de saklıdır.

***

OLİZ'e özel Luna Bedding'te %10 İndirim!

Kampanya 30 Nisan tarihlerine kadar geçerlidir.vivense.com ve Vivense Showroomlarında Luna Bedding markalı ürünlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. Kampanyada değişiklik yapma hakkı Vivense ve Oliz'de saklıdır.

ZUBİZU'ya özel indirimler!

ZUBİZU'ya özel Vivense'den Alt limitsiz %8 indirim!

Son Geçerlilik Tariihi: 30.04.2024

vivense.com ve Vivense Showroomları'ndan yapacağınız alışverişlerde ZUBİZU'ya özel %8 indirim! Kampanya koşulları: ZUBİZU uygulaması üzerinden alınan kampanya koduyla vivense.com ve Vivense Showroomlarında yapacağınız alışverişlerde %8 indirim uygulanacaktır. Kupon kodu sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. Kampanya bitiş tarihine kadar kullanılmayan kodlar iptal olacaktır. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. ZUBİZU ve Vivense kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

---

ZUBİZU'ya özel Vivense Collection ve Luna Bedding'te alt limitsiz %10 indirim

Son Geçerlilik Tarihi: 30.04.2024

vivense.com ve Vivense Showroomlarında, Vivense Collection ve Luna Bedding markalı ürünlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. ZUBİZU ve Vivense kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

---

ZUBİZU'ya özel Vivense Collection ve Luna Bedding'te alt limitsiz %12 indirim

Son Geçerlilik Tarihi: 30.04.2024

Vivense Showroomlarında, Vivense Collection ve Luna Bedding markalı ürünlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde etiket fiyatı üzerinden %12 indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. İndirim sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. ZUBİZU ve Vivense kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom'a özel indirim!

Türk Telekom'a özel Vivense'de Alt Limitsiz %8 İndirim! Türk Telekom bireysel evde internet, mobil, ev telefonu veya Tivibu müşterileri tüm Vivense mağazalarında ve www.vivense.com sitesinden yapacakları alışverişlerinde indirimlere ek %8 indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom mobil uygulaması Bana Özel menüsünden, “Şifre Al” butonuna tıklanarak ya da cep telefonundan VIVENSE boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir. Kupon kodu sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir. İlgili kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez. Siparişine uygun bir kuponu veya dönemsel sepet promosyonunu seçerek alışverişini tamamlayabilirsin. Son geçerlilik tarihi: 30.04.2024 Vivense ve TürkTelekom kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.