Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Takım 4.640 TL 4.640 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Baza Sistemi 345 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Retro stilinin, pop art geometrik desenler ile harmalandığı Madrid Yatak Odası Takımı, kendi tarzını oluşturmak isteyenler için yepyeni bir başlangıç sunuyor. Gizli bir dinamizm barındıran ve geçmişe ait izlerin hissedildiği takım, zamana direnen yapısı ve sıcak tasarım özellikleri ile aynı zamanda yatak odasının düzenini sağlayacak işlevsellikte parçalarla donatılmış. Gecesini dekoratif, keyifli ve çağa direnen bir yatak odasında geçirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat...
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer+aynasından oluşmaktadır.
Karyola Başlığı MDF malzeme üzerine lake boya ile üretilmiştir.
Karyola Çerçevesi Suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar fırınlanmış ceviz kayın ağacıdır.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Dolap içinde 1 adet ışıklı askı ve şifonyer aynasında dokunmatik led aydınlatma vardır.
Gardırop Malzemesi Gövde, suntalam malzeme, motifler mdf üzerine ceviz kaplamadır. 2 adet çekmece ve pantolonluk vardır. Dolap mekanizması kendinden stopludur. 1 adet led ışıklı askı vardır. 
Çekmece Fonksiyon Çekmecelerde çektirmeli ve yavaşlatmalı ray kullanılmıştır.
Baza Fonksiyonu Karyola bazasızdır. Ekstra bedelle eklenebilir.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Sürgülü Dolap
236 cm
70 cm
217 cm
Karyola
180 cm
220 cm
92 cm
Şifonyer
120 cm
50 cm
140 cm
Komodin
60 cm
50 cm
92 cm

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 07-12 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.