Ürün Özellikleri
MalzemeEmaye
RenkRenkli
Ek BilgilerLunart Emaye El Dekorlu Diktörtgen Servis Tabağı 21cm.
Marble Desen Mavi Beyaz Ebruli. Ürün ebadı 21x14x4cm.
Lunart'ın bu serisi el dekorlu bir çalışma olup, tüm ürünler birbirinin simetrik olarak desende aynısı olamaz. Mermerlerde olduğu gibi ürün ebatları aynı olsa bile desende farklılıklar gösterebilir.
Emaye Ürünler, camsı yüzeyli metal gövdeli ürünlerdir. Tamamen doğal malzemedir. Kimyasal madde içermez. Yüzeyin gözeneksiz oluşu ve pürüzsüz oluşu nedeni ile gıdaların lezzetini aynen korur. En doğal lezzeti Emaye ürünler ile pişirilen gıdalarda bulursunuz.
Tüm gıda ile temas eden malzemeler, çok küçük miktarlarda da olsa bileşenlere ayrışabilirler. Tamamen doğal hammaddesi özelliği ve gözeneksiz yapısı ile Emaye, tüm gıdalarda gerçek tadını korurken, en sağlıklı yöntemle pişirilmesi, saklanması ve servis edilmesi için, olabildiğince en uygun mutfak ve sunum ürünüdür.
Emaye en kısa anlamıyla metalin Cam ile kaplanmasıdır.
Emaye ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Tüm ısıtıcılarda; alevli ocak , indüksiyon ocaklar, fırında güvenle kullanılabilir. Ayrıca Emaye yüzeyi zarar görmemiş ürünler mikrodalga fırınlarda da kullanılabilir.
Çok iyi iletken olma özelliğine sahip olması nedeniyle alevli veya alevsiz ocaklarda kullanılırken çok düşük ısıda kullanmak yeterli olacağından enerji tasarrufu da sağlamaktadır.
Temizliği son derece kolaydır. Ilık sabunlu suda bekletildikten kısa bir süre sonra yumuşak bir temizleyici ile üzerindeki lekeler kolayca temizlenebilir. Sert cisimler ile kazımaya gerek kalmadan temizlenir.
Emaye ürünler çok sert darbeler görmedikçe nesiller boyu kullanılabilecek özelliğe sahip oluşu da önemli bir diğer özelliğidir.
Emaye hijyen için en uygun ürün olan cama benzer ve sağlık demektir.
LunArt Emaye ürünleri Türkiye'de üretilir.
Ürün Boyutları
  Genişlik Derinlik Yükseklik
21 cm 14 cm 4 cm
Bu Ürün Showroomda Yok Ama…

Benzer modellerin tüm materyallerini görmek ve deneyimlemek istersen, iç mimarlarımız seni showroomlarımızda bekliyor.

Showroomlarımızı yakından tanımak ister misin? >
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 02-05 Ağustos

Bu ürün kargoyla teslim edilir. Ürünün üretim ve kargoya verilme sürecini siparişlerim kısmından rahatlıkla görebilirsin. Detaylı bilgi >

500 TL altındaki siparişler için sadece 10 TL teslimat ücreti sipariş tutarına eklenir.

Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL