Luna by Vivense Yatak

4.7 / 5.0

Ertesi Gün Kargo
Yatak Boyunu Seçin
 
739 TL

Luna'yla 1001 gece
masallarına davetlisiniz!

...Üstelik denemesi bedava!
Aşkınızdan emin olmak isterseniz,
minik bir şekerleme ile uykunun en keyifli halini
kendiniz deneyimleyebilirsiniz...

HERKES İÇİN İYİ UYKU!

herkes için visco yatak

YATAĞINIZIN BOYUNU DİKKATLİ SEÇİN!

Yatak satın alırken en sık yapılan hatanın yatak ölçüsünü yanlış hesaplamak olduğunu biliyor musunuz?
Geceyle aranıza hiçbir şey girmemesi için ölçünüzü doğru aldığınızdan emin olun.

luna visco yatak by vivense
luna visco yatak by vivense
luna visco yatak by vivense
luna visco yatak by vivense
luna visco yatak by vivense
luna visco yatak by vivense

Ürün Yorumları

4.7 / 5.0

 
Melis Aydın
23 yaşında
Tavsiye Ediyorum

Luna' yı kullanmaya başladığım ilk günden beri yatak vücuduma okadar iyi uyum sağlıyorki alışmak 3 dakika sürüyor. Saatlerce aynı pozisyonda kalıp uyuyabiliyorsunuz. Normal yataklarda belli bir süre sonra basınçtan dolayı kan dolaşımı yavaşlıyor ve farkında olmadan pozisyon değiştiriyoruz. Nekadar çok değiştirirseniz okadar verimsiz bir uyku uyumuş oluyorsunuz. Luna' yı aldığım ilk günden beri keyifle uyuyup dinlenerek kalkıyorum herkese tavsiye ederim.

 
Necdet Nalbant
33 yaşında
Çok Rahat

Yorgunlukla geçen bir günün ardından güzelce dinlenebileceğim bir yatak. Çok rahat.

 
Engin Kaya
30 yaşında
Kaliteli Bir Yatak

Çok yumuşak bir yatak değil, ama hissiyatı kaliteli bir yatak dedirtiyor. Bir de kokusu çok güzel, yeni ve kaliteli kokuyor, huzur veriyor =)

 
Hasan Çağdaş
34 yaşında
Çok Rahat

Uzun zamandır yatak almaya çalışıyorum. "Çalışıyorum" diyorum, çünkü doğru kararı vereyim diye araştırma yaptıkça kafam daha çok karışır, bildiğimi zannettiklerimi de unutur oldum ve sonunda pes ettim. Ta ki Luna'yı tanıyana kadar. 101 gün ücretsiz iade hakkı beni cezbeden unsur oldu. Doğru karar vermediğimi fark edersem nasıl olsa değiştirebilirim dedim. Paketi, duruşu ve fiyatıyla sıra dışı bir ürün ve hizmetle karşılaştım. Bir kez denedikten sonra da böyle büyük bir vaadi nasıl verebildiklerini anladım. Luna'dan ayrılmak gibi bir niyetim asla yok. Uykuma keyif ve kalite kattı. Üstelik de inanılması zor bir fiyata... Deneyin pişman olmazsınız diyeceğim ama denemesi zaten bedava!

 
Ayhan Erol
36 yaşında
Dinlenmiş uyanmak için tavsiye ederim

Yorgun bir günün sonunda en iyi arkadaşım olmaya aday.

 
Begüm Perçin
27 yaşında
Süper bir ürün

Luna'yı denemek ne kadar güzelse ayrılması bir o kadar zor oluyor. Benim için uyku demek Luna demek oldu. Teşekkürler Vivense!

 
Hakan Doğan
26 yaşında
Tereddüt etmenize gerek yok

1.Alışmak uzun sürüyormuş (bkz: Kuyruklu yalan, yatak vücuda o kadar iyi uyum sağlıyor ki alışmak 2 dakika bile sürmüyor.) 2.Deforme olabiliyormuş (bkz: O da yalan, yüksek teknolojili açık hücre, deforme falan olmaz. ) 3.Altı bildiğimiz sünger (bkz: Evet doğru çünkü bu malzeme yay gereksinimini ortadan kaldırıyor. )

 
Hande Sonay
25 yaşında
Dokusuna bayıldım

Günün her anında uyutabilen bir yatak. Dokusuna da bayıldım .

 
Serkan Keklik
26 yaşında
Fiyat/performans çok başarılı

"İyi ki" dedirten yatak. Rahatlığın bana sadece bilinirlik ve pahalılık olmadığını gösterdi.

 
Uğur Yılmaz
41 yaşında
Bel ağrısına birebir

İşte yorulunca, koşar sarılırım Luna'ya :) 12 saat oturmaktan çekilen bel ağrısını bu yatağın geçirmesi gerçekten ilginç.

 
Adem Yılmaz
32 yaşında
İyi Fiyat

Bu fiyata aldığım yatağın bu kadar kaliteli olacağını beklemiyordum. Üründen çok memnun kaldım.

 
Osman Sağgöz
43 yaşında
Herkese Öneriyorum

Yatak gerçekten vücudumun şeklini alıyor ve bel boşluğumu dolduruyor. Bu özelliklerin söylenildiği gibi olması çok güzel. Herkese öneririm.

 
Pınar Taşdemir
26 yaşında
Pişman Olmadım

Yatak çok rahat ve kaliteli, iyi ki almışım.

 
Meryem Boyacı
29 yaşında
Çok Başarılı

Herkese tavsiye ederim. Luna çok başarılı bir yatak.

 
Abdurrahman Esendemir
39 yaşında
Tekrar Sipariş Vereceğim

Luna'nın 90x190 ölçüsünden aldım hem fiyatı çok uygun olduğu hem de yatağı denemek istediğim için. Gerçekten çok rahat, yataktan memnunum. En kısa sürede 160x200 ölçüsünden de alacağım.

 
Talha Özerdemoğlu
34 yaşında
Tavsiye Ediyorum

Üründen ve aldığım hizmetten çok mutluyum. Yatak çok rahat. Herkese tavsiye ediyorum.

 
İnternetten yatak satın almak Luna ile artık çok kolay. Kolay sipariş verme ve hızlı teslimat ayrıcalığı sunan Luna yatakları, herkes için rahat bir uyku hedefliyor. Luna yataklarından vereceğiniz yatak siparişiniz sadece 1 gün sonraya kargoya verilir ve sizlere ulaştırılır.
Rahat yatak ile birlikte ucuz yatak kavramını birleştiren Luna yatakları tek kişilik yatak modelleri ve çift kişilik yatak modelleri sunuyor. Tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak modelleri için de farklı boyutlarla seçenekleri arttıran Luna yatakları, ideal yatak için tüm alternatifleri müşterileri için hazırlıyor.
Tek Kişilik ve Çift Kişilik Yatak Ölçüleri

Tek kişilik yataklarda 90 x 190 , 90 x 200 ve 120 x 200 gibi üç farklı boyut sunan Luna'da ihtiyacınıza en uygun yatak ölçüsünü bulabilirsiniz. Çift kişilik yataklarda da 140 x 190 , 150 x 200 ve 160 x 200 ebatlarında üç farklı boyut arasından hayalinizdeki yatak için seçim yapabilirsiniz. Luna, farklı ölçülerdeki tek kişilik ve çift kişilik yatak koleksiyonu ile yatak odanızın boyutlarına en uygun yatağı sunar.
Rahat ve kaliteli bir uyku için tasarlanan Luna yatakları, 8 farklı katmanıyla konforun sınırlarını zorluyor. Terletmeyen, ergonomik ve vücut sağlığı için ideal yumuşaklıkta üretilen Luna yatakları rahat bir uyku ile birlikte size sağlık bir yaşam da vaadediyor.
Tek Kişilik ve Çift Kişilik Yatak Fiyatları

Ucuz yatak fiyatları olarak farklı alternatiflere yönelenlerdenseniz hem sağlığınızdan olabilir hem de daha sonra tekrar yatak satın almak durumunda kalabilirsiniz. Sizi bu dertten kurtaracak Luna yatakları ile ucuz ve kaliteli yatak için artık farklı bir yere bakmanıza gerek yok. Hayalinizdeki rahatlığa sahip yatağa kavuşabilir, aynı zamanda ucuz yatak modeline de sahip olabilirsiniz.
Üstelik Luna yataklarını denemesi bedava. 101 gün boyunca size test etme imkanı sunan Luna yatakları bu süre içerisinde istediğiniz zaman koşulsuz iade fırsatı sunuyor. Böylece Luna yataklarının rahatlığını dilediğinizce test edebilir, sağlığınıza etkisini kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Luna ile 1001 gece masallarına davetlisiniz.
Yeni evliler için olduğu gibi evini yenilemek isteyenler için de ideal olan Luna yatakları, her yaştan kişiye sağlıklı bir uyku sağlıklı bir yaşam vaadediyor. Ayrıca genç odası ve çocuk odası için de tercih edilebilir.
Rahatsız bir yatak uyanılan yeni günü tümüyle çekilmez kılabilir. Ayrıca aynı günün gecesinde yine rahatsız bir yatakta dinlenmek zorunda kalınacağı için yaşanan bu yorgunluk uzun süreli olarak kronikleşebilir. Sizi böylesi durumlardan uzaklaştırmak isteyen Luna yataklarıyla siz de rahat bir uykuya kavuşabilir ve yeni gün için tüm enerjiye uykunuzda sahip olabilirsiniz.
Bir Vivense markası olan Luna yatakları ile hayalinizdeki eve bir adım daha ulaşacaksınız. Sipariş öncesi dönem ile birlikte sipariş sonrası dönemde de her zaman yanınızda olacak Luna, tüm sorularınızı cevaplamaya hazır.
Mutlu bir hayat, rahat bir uyku ve sağlıklı bir yaşam herkesin hakkı. Siz de Luna yatakları satın alarak sağlıklı yaşama adımınızı atabilir, rahat bir uyku için tüm koşulları müsait hale getirebilirsiniz.

Daha Fazla...