• 101 Gün İade Hakkı
 • Hızlı Ücretsiz Teslimat
 • 2 Yıl Garanti
 • Oeko-Tex Belgeli Üretim
Oeko tex belgeli visco yatak

Aşkın rengi
gece mavisi!

 • Konforlu visco yatak

  KONFOR

  Luna, memory foam (hafızalı sünger) özelliği ile bedeninizi mükemmel şekilde sararak rahat ve konforlu uykuyu garanti eder. Üstelik vücut ağırlığı ve beden tipi ne olursa olsun, herkes için ideal çözüm sunar. Sonuç: Dinlendirici bir uyku ve güne zinde bir şekilde başlayan mutlu bedenler!

 • terletmeyen visco yatak

  TERLETMEZLİK

  Luna, viskonun rahatlığını klasik yaylı yatakların terletmeyen yapısı ile birleştiriyor. İçeriğindeki elyaf katmanı ve air space özelliği sayesinde terlemeyi minimuma indirirken, ürün içerisinde hava sirkülasyonu da sağlayarak yaz-kış konforlu bir uyku deneyimi sunuyor.

 • HİJYENİK visco yatak

  HİJYEN

  Temizlik ve sağlık Luna’nın doğasında var! Hijyenik yapısı CE, Certipur ve Hijyen ISO 13408 belgeleri ile tescillenen Luna, Türkiye’nin kumaşından iç malzemesine yüzde yüz Oeko-tex belgeli tek yatak markası.

 • ERGONOMİK visco yatak rahatlık

  ERGONOMİ

  Yattığınız zaman vücut ağırlığına bağlı olarak özellikle belli bölgelerde yoğunlaşan basınç, bedeninizde ağrı ve rahatsızlıklara, hatta kan dolaşımında bozukluğa sebep olabilir. Luna, ortopedik spinal support özelliği sayesinde eklemler ve vücudun belli bölgeleri üzerindeki basıncı minimize ederek ergonomik bir uyku sağlar.

 • KALİTELi visco yatak

  KALİTE

  Luna eklemleriniz ve kaslarınız kadar cildinizi de önemsiyor. Tamamen doğal kaşmirli üst kumaşı sayesinde teninize hassas, ipeksi bir dokunuş sunarken, aynı zamanda terletmezlik özelliğine de katkıda bulunuyor. Her güne yenilenmiş ve taptaze uyanmak için ihtiyacınız olan her şey bir arada...

 • DAYANIKLI visco yatak

  DAYANIKLILIK

  Aldığınız ürünü uzun yıllar sağlık ve güvenle kullanmanız bizim için önemli. Bu nedenle bedenin şekline göre deforme olmayan, özgün formunu koruyan, sağlam ve dayanıklı bir yatak üretmeye özen gösterdik. Tam fiyat iadesi garantili 100 günlük deneme süresi ile Luna’nın kalitesini siz de test edin!

OEKO-TEX®

Tüm üretim tesisi belgeli tek yatak!

Siz uyurken cildinizi ve rahatlığınızı düşünmek bizim işimiz!

Güvenirlilik belgesi visco yatak
Garantili visco yatak

Luna’yla 101 gece
masallarına davetlisiniz!

Gecenin en güzel rengini 101 gece test edin, aradığınız aşkı Luna’da bulamazsanız ücretinizi anında iade edelim.

ücretsiz iade visco yatak
Yataklar, evde günün tüm yorgunluğunu atmak ve vücudun ihtiyacı olan uykuyu en iyi şekilde karşılamak için ev sakinlerinin en büyük yardımcılarıdır. Bu nedenle yatak seçimi de büyük önem taşır. En iyi yatak ve en rahat yatak için onlarca farklı alternatif deneyenler vücudunu en iyi şekilde rahatlacak yatak modelini bulduklarında gerçek bir uykunun keyfine varmaya başlarlar. Ve bu keyiften yaşamları boyunca vazgeçmez ve yataklarını değiştirmemeye özen gösterirler.
Kaliteli ve rahat bir uyku için tasarlanan Luna yataklarıyla uykunun dayanılmaz hafifliğini siz de hissedebilir, her yeni güne enerjik başlayabilirsiniz. Konfor, temizlik, terletmezlik, ergonomi, kalite ve dayanıklılık açısından diğer yatak modellerinden kolayca ayrılan Luna yataklarıyla 101 gece masallarına davetlisiniz.
Kalitesine güvenen Luna yatakları dünyaca ünlü 1001 gece masallarını 101 gece masallarına dönüştürüyor. Luna yataklarını 101 gün denemenin ücretsiz olması herkes için kaliteli uyku sloganını doğrular nitelikte. 101 gün boyunca siz de rahatlığı ile fark yaratan Luna yataklarını deneyebilir, memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz, şartsız yatağınızı iade edebilirsiniz.
Yataklar, ortopedik açıdan da kendi aralarında ayrılır. Yarı ortopedik yatak, tam ortopedik yatak ve full ortopedik yatak özelliklerine uygun modeller sunan Luna yatakları, vücudunuza göre şekil alacak ve size özel en uygun yatağı hazırlayacak. Özellikle bel ve sırt ağrılarını önleyici özelliği ile dikkat çeken ortopedik yatak modelleri Luna yatakları ile farklı bir boyuta taşınıyor.
Sıcak ya da soğuk havalarda yatağı vücut ısısına göre düzenleyen visco yataklar her mevsimde kullanıcılarına rahat ve kaliteli bir uyku vaadediyor. Visco yatak ve yaylı yatak özellikleri de bulunan Luna yatakları, yatak seçimi için arayışta olan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ayrıcalıklarla dolu.
Odanıza ve ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz büyüklük bakımından farklı alternatifler sunan tekli yatak ve çiftli yatak modelleri de Luna'da mevcut. Tek kişilik yatak ve farklı ebatlarda üretilen çift kişilik yatak modelleri arasından seçiminizi yapabilir odanıza en uygun yatak modeline anında ulaşabilirsiniz. Çift kişilik yatak modelleri arasında da farklı ebat seçenekleri olduğunu unutmayın. Ebat olarak daha geniş ya da daha dar çift kişilik yatak modelleri arasından birisi hayalinizdeki yatak olabilir.
Uykuyla arası iyi olanların da çok iyi bildiği gibi gece uykularının yerini hiçbir şey tutmaz. Gece alınan uyku da ancak rahat bir yatak ve ideal uyku ortamında gerçekleşir. Ortamın sessiz ve rahat olmasını sağladıktan sonra rahat bir uyku için tek ihtiyacınız olan şey rahat ve kaliteli bir yatak. Bu aşamada Luna yatakları sizin yanınızda. Hayalinizdeki yatağı bulduğunuzda günün tüm stresini yaşarken akşam evinize gitmek için kendinizi hayal kurarken bulacaksınız.
Luna yatakları tüm üretim tesisi belgeli ilk yatak olma özelliği ile de diğer yatak modellerinden ayrılıyor. OEKO - TEX standartlarına göre test edilen ve bu konuda rakipsiz olduğu gözlenen Luna yatakları, her evde kendisine yer bulacak.
Yeni evlenenlerin, evini yenilemek isteyenlerin ya da yatağından rahatsız olanların tercih ettiği Luna yatakları, daha önce uyku adına geçirdiğiniz dakikaların ne kadar anlamsız olduğunu uyuduğunuz her gece size fazlasıyla hatırlatacak.
Luna yataklarıyla siz de evinizde rahatlığınız için bir yenilik yapabilir, kendinizi her gece şımartabilirsiniz. Kalitesine fazlasıyla güvenen ve 101 gün içerisinde iade şansı sunan Luna yataklarını denemek oldukça kolay. Siparişinizi şimdi verebilir ve 101 gece masallarına hemen başlayabilirsiniz.
Unutmayın; kaliteli bir uyku kaliteli bir yaşamı, kaliteli bir yaşam da beraberinde mutluluğu getirecektir. Luna yatakları bir Vivense markasıdır
Daha Fazla...