FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Özelliği
  • Ürün Tipleri
  • Yatak Ölçüsü
  • Fiyat Aralığı
LUNA YATAK BY VİVENSE
  • TL
20 Ürün

Yatak kavramını bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Luna yatakları, herkes için kaliteli uyku vadediyor. Bir Vivense markası olan Luna Bedding, mobilyadan sonra yataklar için de tek adres olmayı amaçlıyor.

Luna yataklarının en dikkat çeken özellikleri; konfor, terletmezlik özellikleri, hijyen, ergonomi, kalite ve dayanıklılık. Özellikle bel ve boyun ağrısı çekenlerin kurtarıcısı olabilecek kaliteye sahip Luna yatakları ile sağlıklı bir yaşam hiç de uzak değil. Vücudunuzun günden güne daha sağlıklı bir yapıya sahip olacağını siz de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Kaliteli bir uyku için kaliteli bir yatak hizmeti sunan Luna yatakları ayrıca sunduğu 101 günlük deneme süresiyle de fark yaratıyor. 101 gün boyunca Luna yataklarının kalitesini test edebilir, memnun kalmadığınız takdirde 101 gün içerisinde yatağınızı iade edebilirsiniz. Kalitesine oldukça güvenen Luna yatakları ile siz de her gece 1001 gece masallarına davetlisiniz. Luna yatakları ayrıca tüm üretim tesisi belgeli tek yatak olma özelliği de taşıyor. Uyku kalitesini doğrudan arttıracak ortopedik visko yatakları cildiniz için sağlıklı sonuçlar da ortaya çıkaracak.

6 farklı ebat seçeneği sunan Luna yatakları arasından ihtiyacınıza göre en uygun yatağı seçebilirsiniz. 90 X 90 , 90 X 200 , 120 X 200 , 140 X 190 , 150 X 200 ve 160 X 200 cm ebatları, hayalinizdeki uykuya geçebilmeniz için hazır. İster tek kişilik, isterseniz de çift kişilik olarak Luna yataklarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu fark yaratan özelliklerinin yanında Luna yatakları hızlı teslimat ayrıcalığı da sunarak müşterilerine kaliteli hizmet sağlıyor.

Siparişlerinizi ertesi gün kargo özelliği ile oluşturarak hayalinizdeki uyku için daha fazla zaman kaybından kurtulabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu yataklara uygun yatak fiyatlarıyla sahip olmak için acele edin. Kaliteli bir uykunun hayatınızı nasıl olumlu etkileyeceğini Luna yatakları ile siz de keşfedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL