Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Luca sandalye 315 TL 630 TL
Gio Masa Metal Ayak 677 TL 677 TL
Luca bank 798 TL 798 TL
Luca Puf 485 TL 485 TL
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet masa, 1 adet bank, 1 adet puf ve 2 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Masa Malzemesi Tabla Membran kaplamalı MDFden üretilmiştir.
Masa Fonksiyonu Masa tablası sabittir, açılma özelliği yoktur.
Sandalye Malzemesi Metal profil iskelet üzeri nikel krom kaplama yapılarak üretilmiştir.
Puf ve Bank Malzemesi Metal profil iskelet üzeri nikel krom kaplama yapılarak üretilmiştir.
Kumaş Özelliği Leke tutmaz, kolay temizlenebilir.
Kumaş Değişikliği Kumaş Değişimi yapılamamaktadır.
Kumaş Bakımı Yıpratıcı kimyasal maddelerle temizlenmemelidir. Sadece nemli bir bez ile temizlenmelidir.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ek Bilgiler Oturma ve sırt bölgeleri yüksek yoğunluklu dökme poliüretan süngerden üretilmiştir. Formunu uzun yıllar kaybetmez. Oturuşu ve ortopedik pozisyonu destekler.Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Gio Masa
78 cm
138 cm
75 cm
Luca Bank
120 cm
66 cm
87 cm
Luca Puf
110 cm
51 cm
46 cm
Luca Sandalye
42 cm
56 cm
91 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 19-22 Şubat

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.