FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Ürün Özelliği
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
LAMBADER
  • TL
3705 Ürün
Aydınlatma bir evin belki de en önemli detayıdır. Işığın rengi, parlaklığı ve geldiği yön, günlük yaşantımızı önemli derecede etkiler.
Bazı kişiler beyaz ışık olan odada fazla durmaya bile katlanamazken bazıları da eşyaları ön plana çıkaran, daha aydınlatıcı olan beyaz ışığı tercih ederler. Genellikle loş veya daha parlak ışık isteyenlerin ortak noktaları ise lambader çeşitleridir.
Kimi zaman tripod lambader kimi zaman da yavrulu, hemen hemen herkesin evinde bir adet ayaklı lambader bulunur. Lambader kullanımı da aslında kişilik özelliklerimize göre şekillenir. Nasıl mı? Gelin birlikte inceleyelim.
Akşamları yalnızca lambader kullananlar Gün içerisinde yoğun çalışan, akşamları daha sakin bir ortam arayan kişiler genellikle eve geldiklerinde sadece lambader kullanırlar. Bu kişiler los ışıkta kitap okumayı, film izlemeyi seven kişilerdir. Baş ağrılarından uzak durmak için ışıl ışıl olan ortamları tercih etmezler.
Her oda için farklı lambader modelleri tercih edenler Evlerinin her köşesini ayrı ayrı seven, her odayı kendine has şekilde döşeyenler bütün odaları için farklı bir lambader edinirler. Daha aydınlık bir salon için yavrulu lambader tercih ederken, yatak odaları için bir başka model tercih ederler.
Aydınlık odada lambader kullananlar Odanın ışığını yetersiz bulan, daha fazla aydınlık isteyen kişilerdir. Genellikle kaliteli uyku çekemeyen kişiler, loş ortamlarda uyku moduna çok çabuk geçerler. Bu sebeple uyumadıkları ortamları olabildiğince aydınlık kullanmak isterler.
Ahşap lambader ve klasik lambader kullananlar Biraz nostalji seven, muntazam evlerden hoşlanan kişilerin tercihidir. Bu kişiler evlerinde ve günlük yaşantılarında olduğu gibi lambader seçimlerinde de çok renkli ve günlük duran modeller yerine biraz daha gösterişli, evin ağırlığına yakışan, şık lambader modellerini tercih ederler.
Rengarenk lambaderler kullananlar Hayal dünyaları geniş, her şeyden tat almayı, küçük şeylerle mutlu olmayı becerebilenlerin tercihi renkli lambaderlerdir. Koltuk takımının rengini umursamadan yeşil lambader seçip yatak odasına pembe lambader ile aydınlatabilirler.
Salon için lambader tercihlerini şekillendiren tek şey o anki ruh halleridir. Misafir odalarında sarı lambader kullanırken çocuk odası için mavi lambader veya mor lambader tercih edebilirler. Evleri de kendi dünyaları gibi rengarenk olan kişilerdir.
Modern Lambader kullananlar Evlerinde ve kıyafetlerinde genellikle belli renkleri tercih eden kişiler modern ve üç ayaklı lambader tercih ederler. Özellikle simetriye önem veren kişilerdir. Evlerindeki her eşyanın bir yeri vardır ve değiştirilmesinden hoşlanmazlar.
Çiçekli lambader kullananlar Duygusal yapıda olan, akşamları uyumadan önce birkaç satır yazı yazmayı seven ve odalarını fotoğraflarla süsleyen kişiler çoğunlukla açık renkli, çiçekli ve tek ayaklı lambader tercih ederler. Her eve ve kişiye uygun bir model bulmak mümkün. Lambader fiyatları da kişilerin zevklerine ve tercihlerine göre değişebiliyor.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL