FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
11 Ürün

Kırlent takımı, koltukların üzerine yerleştirilen dekorasyon yastıklarıdır. Kırlentler çeşitli renk ve desenler ile genel ev dekorasyonunuzu tamamlayıcı bir unsur olarak rol alır. Kırlentlere dekorasyon yastığı denilmesinin bir diğer sebebi ise üretim aşamasında kullanım rahatlığından daha çok dekoratif özelliklere önem verilmesidir. Bu nedenle kırlent takımı üzerinde uyumak sizin için pek de konforlu bir seçenek olmayabilir. Dekoratif özellikleri ön planda tutulan kırlentler, genellikle koltuk üzerinde koltuğun ve odanın dekorasyonuna uygun bir biçimde kullanılır.

İç ve dış olmak üzere iki parçadan oluşan kırlentler yıkama kolaylığı sağlar. Ayrıca kırlentin sadece dış kısmını değiştirerek düşük maliyetle farklı dekoratif alternatifler yaratabilirsiniz. Kırlentleri birbirleriyle de uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kombin kırlent adı verilen bu takımlar ile en uyumlu modeller sizler için özenle seçildi ve beğeninize sunuldu. Kırlent takımları, kırlentlerin renk ve desen uyumuna göre oluşturulabilir. Farklı renkte ve farklı desendeki kırlentler, uyum içinde dekoratif bir görüntü oluşturmaları için bir araya getirilir. Kombin kırlent, kelimeler kullanılarak da oluşturulabilir. Farklı kırlentler üzerine yazılan kelimeler birlikte bir cümle oluşturacak şekilde bir araya getirilir. Bu modeller genellikle İngilizce dilinde tercih edilirken evinizi anlamlı bir şekilde dekore edecektir.

Vivense düzinelerce farkı kırlent kombinasyonunu sizin beğeninize sunuyor. Odanıza ve koltuk takımınıza en uygun kırlent takımını seçerek dekorasyonunuza tamamlayıcı bir öge ekleyebilirsiniz. Vivense üzerinden kombin kırlentleri listeleyebilir ve sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli internet üzerinden evinize sipariş edebileceğiniz gibi Vivense Showroom'larına gelerek test de edebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larımızda anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz hakkında ücretsiz destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL