İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
145 Ürün

Kanvas tablo, duvar dekorasyonunun en önemli tamamlayıcı unsurlarından biridir. Kanvas tablolar evlerinizi klasik görüntüden kurtararak modern ve şık bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayabilir. Kanvas tablo modelleri, boyut, model ve asılış biçimleri yönünden farklılıklar gösterir. Eviniz için hangi modelin en uygun olduğuna karar verirken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Ev dekorasyonunuz üzerinde bu denli büyük bir etkiye sahip olan kanvas tabloları seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Kanvas tablo, ev dekorasyonunuzun insanlar üzerinde yarattığı algıya doğrudan etki edeceğinden yanlış bir seçim evinizin bütün atmosferini bozabilir. Örneğin modern bir tarzda dekore edilmiş bir salonda koyu renkli ve eski bir tablo güzel durmayacaktır. Günümüzde sıklıkla parçalı kanvas tablo ve kolaj kanvas tablo kullanılmaktadır. İki model de fazla alan kapladığı için genellikle salon gibi evin daha geniş odalarında tercih edilir. 5li kanvas tablo, 2li kanvas tablo ve 3lü kanvas tablo şeklinde olabilen bu modeller boyut ve parça sayısı bakımından da farklılıklar gösterir. Kanvas tablo konusunda bir diğer önemli husus ise tablonun asılacağı yerdir. Tablonun boyutları etrafındaki mobilyalarla orantılı olmalı ve tablo ile mobilyalar arasında yeteri kadar mesafe bırakılmalıdır.

Kanvas tablo fiyatları da boyut ve parça sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Parça sayısı yüksek ve boyut olarak daha büyük olan tabloların fiyatları da daha yüksek olmaktadır. Vivense'nin ilgili kategorisinden her bütçeye uygun en dekoratif kanvas tablo modellerini bulabilir ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Ürünü internetten sipariş verebileceğiniz gibi Vivense showroom'larına gelerek kokularını test edebilir ve ona göre kararınızı verebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz destek alabilir ve evinizi profesyonelce dekore edebilirsiniz. Siz de Vivense'ye gelin ve hayalinizdeki eve kavuşun.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL