FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
131 Ürün

3 boyutlu tablo, resimlerin canlı ve gerçekçi tonlarını bir adım daha öteye taşıyarak resimden gerçekliğe taşmış hissiyatı uyandırıyor. Tabloların en can alıcı noktalarını kabartma ile daha da ön plana çıkaran üç boyutlu tablo, evinizin dekorasyonunu bir adım daha öteye taşıyacak. El yapımı ile efektlendirilmiş kanvas baskılı tablolar ekonomik olduğu kadar estetik görüntüsüyle de ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez ögelerinden biri haline gelecek.

Kabartmalı tablo, son zamanlarda gelişen baskı teknikleri ile ev dekorasyonunda kendine daha fazla yer bulmaya başlamıştır. Çerçevesiz kasnağa gerilmiş olarak çalışılmış işçilik ile üretilen üç boyutlu panolar, genellikle evlerin salonlarında tercih edilmektedir. 3 boyutlu kabarma tabloların ilk günkü kalitesine sahip olmak istiyorsanız; asılan ortamın çok nem veya rutubet alan bir duvar olmamasına, ısı kaynaklarının üstünde veya yakınında olmamasına, gün içinde çok uzun süre güneş ışığı almamasına, temizliğinde sadece su ile nemlendirilmiş yumuşak dokulu bir bez ile bastırmadan temizlenmesine koşullarına dikkat etmeniz gerekmektedir. 3 boyutlu tablo asılırken çevresindeki mobilyalar ile arasında yeterli miktarda mesafe bırakılmalı ve tablo, tavana çok yakın olmamalıdır. Ayrıca, üç boyutlu tablo seçimi yaparken odanızın boyutlarını ve renk tonlarını göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde orantısız ve renk tonu olarak uyumlu olmayan tablolar odanızda istediğiniz etkinin tam tersi etki yaratacak ve odanızın estetik bütünlüğünü bozacaktır.

3 boyutlu tablo fiyatları, renk, model ve boyutlara göre değişkenlik göstermekle beraber Vivense'nin ilgili kategorisinde her zevke ve bütçeye uygun bir model bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL