Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 302 TL 604 TL
Dolap (242 cm) 2.919 TL 2.919 TL
Şifonyer-Ayna 1.137 TL 1.137 TL
Karyola (160x200) 1.630 TL 1.630 TL
Karyola (180x200) 1.808 TL Takıma Ekle
Çamaşırlık 824 TL Takıma Ekle
Dolap Ek Modül 738 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriğiTakım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 1 adet Şifonyer+aynası ve 2 adet Komodinden oluşmaktadır.
Karyola BaşlığıSunta üzerine sünger + deri kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola ÇerçevesiSuntalam malzemedir.
Aydınlatma ÖzelliğiGardırop içinde aydınlatma özelliği vardır.
Gardırop MalzemesiGövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Sol kapak parlak glossmax malzeme olup, boya kısımlar CNC işlemedir.
Gardırop Kapak Fonksiyon2 adet sürgü kapak ve bir adet menteşe kapaktan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiGövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir.
Şifonyer MalzemesiGövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir.
Baza FonksiyonuKaryola bazalıdır.
Çamaşırlık MalzemesiGövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek BilgilerGardıropta ceviz ve ekru renkler bulunmaktadır.Sağ kapak aynalı ve ayna çevresinde lazer desenden oluşan işleme vardır. Sol kapak parlak glossmax malzeme olup, orta kısımda CNC işleme bulunmaktadır. Dolap içinde 4 stop özelliğinde çekmece bulunmaktadır. İç dizaynı ise son derecede kullanışlıdır. Gardıroba ek olarak 45 cm modülünde tasarlanmış dolabı ayrıca satın alabilirsiniz. İçinde 5 raf bulunmaktadır ve kapak parlak glossmax, boyalı CNC işlemedir.
Karyola, yerden yüksek bazalı karyola olarak tasarlanmıştır. Karyola ceviz renktedir,baş ucunda ekru renkte deri döşemeli başlık bulunmaktadır. Ayak ucunda 2 adet ahşap boyalı ayak bulunmaktadır.
Şifonyer, ceviz ve ekru renklerdedir. 4 adet çekmece bulunmaktadır.Soldaki tek çekmece mücevherlik çekmecisidir. Çekmece önleri boyalı ve takım özel tasarlanmış ahşap kulp malzemedir. Şifonyer aynasında lazer desenle işlenmiş alanda ledli bir aydınlatma mevcuttur.Şifonyer aynası fiyata dahildir.
Komodin,tek çekmeceli ceviz ve ekru renklerde tasarlanmıştır.4 adet konik prizma ahşap ayak mevcuttur. Çekmece önü boyalı ve takıma özel tasarlanmış ahşap kulp bulunmaktadır.
Çamaşırlık, ilave modül isteyenler için tasarlanmış modüldür.4 adet boyalı çekmece ve takıma özel tasarlanmış ahşap kulp bulunmaktadır.


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
242 cm
68 cm
220 cm
Gardırop Ek Dolap
47 cm
68 cm
220 cm
Karyola 160 cm
167 cm
208 cm
130 cm
Karyola 180 cm
187 cm
208 cm
130 cm
Şifonyer
130 cm
48 cm
90 cm
Şifonyer Aynası
110 cm
3 cm
60 cm
Çamaşırlık
55 cm
46 cm
115 cm
Komodin
55 cm
46 cm
46 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Ekru

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.