Öne Çıkan Özellikler
İç Mimarın Notu
Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün Vivense Home 4 Mevsim Set. Pamuklu dokusu ile yumuşak bir dokunuş. Kapitoneli oluşunun kazandırdığı elegant atmosfer. Kış aylarında içine yorgan takarak, yaz ve bahar aylarında pike şeklinde kullanabilir.
Ürün Açıklaması
- Ürün içeriği tek kişilikte 1 adet kapitoneli nevresim, 1 adet çarşaf ve 1 adet volanlı yastık kılıfından oluşmaktadır. Çift kişilikte 1 adet kapitoneli nevresim, 1 adet çarşaf ve 2 adet volanlı yastık kılıfından oluşmaktadır.
- Vivense Home ev tekstili desenleri Katja Ollendorff tarafından Vivense'ye özel olarak tasarlanmıştır.
- Ürün %100 ranforce pamuk iplikten 57 tel kalitesinde üretilmiştir.
- Ürünün ömrünü uzatmak için 30°C'de yıkayabilirsiniz.
- Vivense Home ev tekstili ürünleri 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Tek Kişilik Kapitoneli Nevresim
180 cm
230 cm
Tek Kişilik Yatak Çarşafı
180 cm
240 cm
Çift Kişilik Kapitoneli Nevresim
220 cm
230 cm
Çift Kişilik Yatak Çarşafı
240 cm
260 cm
Volanlı Yastık Kılıfı
50 cm
70 cm
Teslimat Detayları

Planlanan Teslimat Tarihi: 18-22 Ocak

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Kargoyla teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.