FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Koltuk yastığı olarak da bilinen kırlentler genellikle koltuk üzerine yerleştirilen süs yastıklarıdır. Kırlentler yastık işlevinden daha çok dekorasyon amacıyla kullanılır. Bu yüzden kırlent üzerine başınızı koyduğunuzda rahat edemezsiniz. Dekoratif unsurlar göz önünde bulundurularak dizayn edilen kırlentler sert materyaller kullanılarak üretilir. Sert materyaller kırlentin bütün ve sabit bir şekilde durmasını sağlar. Kırlentler iç ve dış olmak üzere iki parçadan oluşur. Dış parça kırlentin renk ve desenini belirler. Çiçekli kırlent modelleri gibi birçok farklı kırlent modeli arasından seçiminizi yaparak ev dekorasyonunuza en uygun kırlente kavuşabilirsiniz.

Koltuk takımınızı aldınız ama hala bir şeyler eksik gibi hissediyorsanız aradığınız yanıt kırlentler olabilir. Özenle seçtiğiniz koltuk takımınızı tamamlayacak olan kırlentler odanızın daha dolu bir şekilde durmasını sağlayacak ve odanıza farklı bir hava katacak. Kırlent seçimi yaparken koltuğunuzun rengi, koltuğunuzun kaplaması ve odanızın genel tonları gibi unsurları göz önünde bulundurmalısınız. Son zamanlarda oldukça popüler olan çiçek desenli kırlent seçenekleri arasından uygun renk ve modeli bulabilirsiniz. Çiçekli kırlent farklı renk ve desenlerde bulunabilir. Dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilen kırlentler, parlak renkleri ve göz alıcı desenleriyle evinizi ziyaret edenlerin ilgisini üzerinde toplayarak evinizin ayrılmaz bir dekorasyon unsuru haline gelecek.

Vivense'nin gelişmiş arama sistemi sayesinde çiçekli kırlent modelleri fiyat ve güncellik bilgisine göre sıralanabilir. Bu sayede zevkinize ve evinize en uygun çiçekli kırlenti kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz çiçek desenli floral kırlenti isterseniz internetten sipariş verebilir veya Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense Showroom'larına gelerek test edebilirsiniz. Üstelik Vivense Showroom'larındaki anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL