FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
2609 Ürün
Evdeki en önemli parçalar mobilya ve beyaz eşyalar olarak görülür. Aslına bakarsanız evi yaşanılır kılan ürünler ev tekstili ürünleridir. Vivense.com’un ev tekstili ürünleriyle hem evinizin dekorasyonunu tamamlayacak hem de kendinize konforlu yaşam alanları oluşturacaksınız. Vivense ev tekstili kategorisi yatak örtüsünden nevresim takımına, banyo paspas takımlarından bornoz setlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.
Her evin vazgeçilmezi ev tekstili ürünlerinin en çok kullanılan ve tercih edilenleri yatak odası tekstil ürünleri. Yatak tekstil ürünleri dekoratif bütünlüğü sağlamak amacıyla çoğunlukla takım ve set şeklinde tercih ediliyor. Bu kategoride yer alan ev tekstili ürünlerinin tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri mevcut. Ürünler takımın içerisinde yer alan parçalara göre çeşitleniyor.
Yatak odasından sonra ev tekstili ürünlerinin en çok tercih edildiği alan banyolar. Banyo paspasları ve klozet takımları temiz ve konforlu evler için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ev tekstili ürünleri için de zengin ürün koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.
Vivense.com mobilyadan sonra ev tekstili ürünlerinde de en beğendiğiniz marka olmayı hedefliyor. Mobilyalarınıza uyumlu ya da tam tersine zıt renge ve tarza sahip ev tekstili ürünleriyle farklı dekorasyon zevklerine hitap eden evler dizayn edebilirsiniz. Kullanışlı ve dekoratif ev tekstili ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz akıllı sıralama özelliğimizi kullanarak ucuzdan pahalıya sıralama yapabilir hem ekonomik hem de kaliteli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL