FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
32 Ürün

Endüstriyel Ahşap Tv Üniteleri

Ev mobilya çeşitleri gün geçtikçe daha fazla çeşitlenmekte ve yenilik kazanmaktadır. Televizyon her ev düzeninin ayrılmaz bir üyesi olarak karşımıza çıkar. Son yıllarda mobilya ve dekorasyon ürünlerinde ise, ahşap malzemenin daha ağırlıklı kullanıldığını görüyoruz. Görsel olarak her dekora kolay adapte olan ahşap, dekoratif içeriği ile de dikkatleri çekiyor. TV üniteleri artık her ev tasarımında öncelikli tercih halini aldı. Sebebi ise, tüm aileyi etrafına toplayacak bir öncelik taşımasıdır. Dolap ve raf aparatları ile de evin daha toplu bir görünüm kazanmasını sağladığı da gözden kaçmamalı. Vivense, ahşap tv sehpası modellerinde de sahip olduğu alternatif zenginliği ile ilgi görmektedir.

Ağaç TV Ünitesi ve Ahşap Tv Sehpası

Ev tasarımında sadeliği stilize bir tarz ile kullanmayı sevenler, tercihini ağaç tv ünitesi ve ahşap tv sehpası gibi dekoratif görünümüyle dikkat çeken modellerden yana yapıyor. Endüstriyel ahşap tv ünitesi modelleri, metal ile bir araya gelen ahşap ve ağaç mobilya ürünleri ile elde ediliyor. Metalin özellik olarak daha soğuk bir mizacı vardır fakat ahşap ve ağaç mobilya malzemeleri bu soğukluğu kamufle edip, samimi bir ambiyans uyandırmaktadır. 60’lar sonrası gelişen ve ev stiline yeni bir boyut getiren endüstriyel tasarımlar, son olarak kendini endüstriyel TV üniteleri nde ön plana çıkarmaktadır. Geometrik ve asimetrik metal şekillerin ahşap ve ağaç mobilya ile bir araya gelmesi sayesinde elde edilen dekoratif ev eşyaları son yılların gözde modası halini almaktadır.

Ahşap TV Ünitesi Modelleri

Ağaç TV ünitesi ve ahşap TV ünitesi merkezine TV yerleşen ve kenarlarda raf, dolap gibi detayların yer aldığı modellerdir. Bu modeller sayesinde duvara monte ettiğiniz TV hem yer kaplamaz ve hem de çevresinde yer alan aparatlar ile evinize hoş bir görünüm katar. Ahşap TV sehpası, Üzerine televizyonun yerleştirildiği ve yine çevresinde dolap, raf ve çekmece gibi kullanıma uygun aparatların yer aldığı modellerdir. Bu tasarımlar ise, evinizin daha düzenli görünmesine katkı sağlar. Vivense, yetenekli tasarım mimarları ile isteğe uygun mobilya çeşitlerini üretmekte ve hizmete sunmaktadır. Online site aracılığı ile birbirinden muhtelif ve zevkli modelleri inceleyebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL