FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
11 Ürün

Sehpa takımları ev düzenine şık bir hava katmakla beraber çok kullanışlı yardımcı eşyalardır. Misafir ağırlarken özellikle sehpa çeşitlerine ihtiyaç duyulmakta. Kullanım bakımından da değerli olan bu ev eşyaları tasarım olarak da çok zengin alternatiflere sahip. Zigon sehpa modelleri servis yaparken yiyecek ve içecek ikramını daha düzenli yapmayı sağlar. Her evin olmazsa olmazı olan sehpa takımı modelleri tasarımlarında da olmazsa olmaz detaylar ile ön plana çıkmayı başarırlar. Desen ve ayrıntıların ev eşyalarında bolca kullanıldığı şu günlerde Vintage, bohem ve Retro stilin de özellikle sehpa modellerinde göze çarptığını görüyoruz. İkramı kolaylaştıran bu modeller aynı zamanda evin dekorasyonu içinde etkili parçalardır. Ağaç sehpa, kütük sehpa ve ahşap sehpa modelleri farklı tasarımları ile evinize ahenk katarlar. Şık ve farklı tasarımlar ile evinize adeta eksantrik bir dekor vaat ederler. Otantik ve hatta nostaljik bir atmosferi, bu stil endüstriyel sehpa modelleri ile yakalayabilirsiniz. Vivense, yeni ve özgün endüstriyel ahşap sehpa alternatifleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Ahşap Sehpa Modelleri

Ahşap sehpa çeşitleri, yan sehpa, fiskos sehpa, orta sehpa, zigon sehpa modellerinde kendini gösteriyor. Ahşap, malzeme olarak mobilya içerikli modellere hem özgün bir görünüm katıyor ve hem de daha kullanışlı aynı zamanda sağlıklı bir eşya kılıyor. Tasarım mimarlarının, yüzey ve şekil olarak geometrik desenlerden ilham aldıkları dikkatleri çekmektedir. Ağaç sehpa, kütük sehpa ve ahşap sehpa modellerinin ayak kısımları ise lake, suntalam, ahşap ve metal gibi mobilyaya özgü malzemeler ile detay kazanarak farklı stiller elde ediliyor. Zigon sehpa ve orta sehpa çeşitlerinin birçoğunda mermer ve cam gibi yüzeyi parlak malzemeler ile ışıltılı bir görünüm elde edilmektedir. Akıllı sehpa modelleri, kullanıcıların en sevdiği ve ilgi duyduğu çeşitler arasında yer almakta. Az yer kaplayan ve ihtiyaç duyulduğunda dört ya da altı parçaya bölünebilen alternatifler sunmaktadır.

Ahşap Sehpa Fiyatları

Çok uygun ahşap sehpa fiyatları ile istediğiniz sehpa modeline sahip olabilirsiniz. Ağaç sehpa ve kütük sehpa tasarımları ile kış aylarında sıcak bir ev konsepti oluşturmak sizin elinizde. Ahşap sehpa ve şık bir berjer kanepe modelini bir araya getirip konforlu bir istirahat yakalayabilirsiniz. Tamamen sizin istek ve keyfinize hitap eden ödeme koşulları ve ucuz fiyat avantajları ile şık endüstriyel ahşap sehpa çeşitleri sizi bekliyor. Vivense, hem olağan üstü tasarımlar ve hem de birbirinde uygun fiyatlar ile ilgi çekici bir profil çiziyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL