FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
30 Ürün

Mobilya sektörünün parlayan yıldızlarından ve evinizin vazgeçilmezleri arasında yerini edinen Vivense, ekonomik yemek odası takımları ile bütçenizi zorlamadan yemek odanızı güzelleştirmenize olanak sağlamaktadır. Yemek odası takımları, oturma odası takımları, yatak odası takımları, oturma grupları, mutfak dolapları, çocuk ve genç ürünleri, banyo ve tekstil ürünleri gibi birçok ürünle kendi konseptlerinde öncü bir yol izlemektedir.

Bütçenizde derin yaralar açmadan hem lüks hem de kaliteli en ekonomik yemek odası takımlarına Vivense'den erişebilirsiniz. Retro yemek odası takımları, modern yemek odası takımları, klasik ve avangart yemek odası takımları ve en ucuz ekonomik yemek odaları Vivense'nin fırsatlarla dolu mobilya dünyasında yer almaktadır.

Ekonomik Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Müşteri memnuniyetinin yukarıda tutulduğu Vivense, ekonomik yemek odası takımları ve fiyatları ile yaşam tarzınıza uygun mobilyalar tasarlar. İç mimarların yaratıcı çizgileriyle, uygulamaya dökülen ve Vivense Showroom'larındaki yerini alan yemek odası takımları, bugünü de yakalayarak tasarımını hep ileriye taşımaktadır. Yeni ve eskiyi ortak bir paydada buluşturan marka, ekonomik yemek odası takımları fiyatlarıyla birlikte kalitesini de korumayı başaran ender üreticilerdendir. Son teknolojiyi, mobilya sektörüyle harmanlayarak dayanıklı ve uygun fiyatlı yemek odası takımı modelleri ortaya koymaktadır ve misafirleriniz için de göz alıcı sizin içinse kolay kullanımıyla, fonksiyonel özellikler taşır.

Yaşam alanlarınızı daha kaliteli, dekoratif mobilya ve tekstil ürünleriyle süsleyerek size sadece istediğinizi sunan marka, her zaman Vivense! İç mimar desteği, hızlı teslimat ve daha birçoğu, sınırsız hizmetler zinciri içerisinde yer almaktadır.

En Ucuz Ekonomik Yemek Odaları

Herkes için bir yemek odası Vivense 'de! En ekonomik yemek odası ucuzluğuyla beraber, benimsenen profesyonellik ilkesi ışığında hareket eden ve kalitesini ön plana çıkaran Vivense tarzıyla siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Birçok misafiri ve aile ferdini ağırlarken herkesin sığabileceği geniş ve kullanılabilir yemek odaları modellerine, Vivense 'den erişebilirsiniz. Siparişinizi 5 dakikada oluşturabilir ve yeni yemek odanız için heyecanlı bekleyişinizi başlatabilirsiniz. Üstelik cep yakmayan seçeneklerle, ailenizin bütçesi de emin ellerde. Kısıtlı süreli veya uzun zamanlı kampanyalardan çok geç olmadan faydalanmaya başlayın!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL