FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Konfor kelimesi tartışmasız kanepe ile özdeşleşmiştir. Evimizin rahat atmosferinin en önemli unsuru kanepe ve çekyat takımlarıdır. Her evin en mühim ihtiyacı olarak ön plana çıkan bu modeller, fiyat seçenekleri ile de göz dolduruyorlar. Ucuz kanepe modelleri ve uygun çekyat alternatifleri ile keyiflenebilirsiniz. Tam da yeni mevsim heyecanına tutuştuğumuz şu günlerde en ucuz kanepe, en ucuz çekyat ve en ucuz koltuk etiketleri kalplerinizi çalacaktır. Kanepe modelleri bizlere sadece oturma konforunu ya da ev şıklığını sunmamaktadır. Kullanışlı tasarıma sahip ucuz çekyat ve uygun yataklı kanepe modelleri ile evinizin daha rahat nefes almasını sağlarsınız. Ev tasarımınızı çok eşyaya boğmadan, hem yatak hem de koltuk ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Yatılı misafirlerinize kolaylıkla yatak açıp, “acaba?” endişesi taşımadan dostlarınızı ve ailenizi yatılı konuk edebilirsiniz.

Çok Ucuz ve Sıfır Modeller

Koltuk, çekyat ve kanepe modelleri misafir ağırlamakta vazgeçilmez olan ev mobilyası ürünlerdir. Aynı zamanda da yatak olabilen, canınız istediğinde açabildiğiniz kaliteli ucuz yataklı kanepe modelleri Vivense farkı ile sizi bekliyor. Sıfır çok ucuz çekyat alternatifleri de vitrinlerde göz kamaştırmakta. Ürün özellikleri kılıflı ve kapitoneli olarak dikkat çeken uygun kanepe ve uygun koltuklar aynı zamanda mevsimlik olarak da tasarlanıyor. Yazın enerjisine ve dinamik havasına yakışan, metal dayanaklar ile tasarlanan ve puf yastıklar ile tamamlanan daybed seçenekleri de ilgi çekmekte. Kış aylarının da kapımızı çaldığı şu günlerde ikili ve üçlü olarak tasarlanan, kışa özgü sıfır çok ucuz çekyat ve kanepe fiyatları da tam cebimize uygun düşmektedir.

Uygun Kanepe Fiyatları

Koltuk fiyatları ucuz seçenekler ile sizlere göz kırpıp aklınızı başınızdan mı alıyor? Öyle ise hiç durmayın ve Vivense’nin size sunduğu avantaj ve alternatiflerden faydalanın. Modeller tasarım stillerine göre kol modeli, ayak tipi, oturum yumuşaklığı ve iç derinliği değişkenlik göstermektedir. En uygun kanepe çeşitlerini siz de istediğiniz seçenekler içerisinden seçebilirsiniz. Ucuz çekyat fiyatları ve en ucuz kanepe fiyatları da modelden modele değişmektedir. Sınırsız ürün içerisinden istediğiniz kanepe ya da en ucuz çekyat modeline sahip olabilirsiniz. Vivense ile keyifli ve hesaplı alışverişin tadını çıkarın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL