Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 159 TL 318 TL
Dolap 2.428 TL 2.428 TL
Bazalı Karyola 943 TL 943 TL
Şifonyer ve Ayna 701 TL 701 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Ekru tonlarının birlikteliği ile ulaşılan kusursuz uyum, Ekim Ekru Yatak Odası'nda doyumsuz bir görsel zenginliğe ve çekiciliğe ulaşıyor… Sadeliğe doğal yaprak işlemelerle naif bir hareket kazandırılan takımda, zarif görkeme sahip yatak başı nesnel bir romantizm ile katkıda bulunmuş. Zeminle mesafe sağlayan özel form ayaklara sahip şifonyer ve komodinler düzenleyici ve toparlayıcı özelliklerinin yanında alanın dekorasyonunu da tamamlayıcı nitelikte. İnce halkalarla çevrelenmiş aynalar, doğal aydınlatma ve genişletici fonksiyonlarının yanı sıra ev sahiplerine de hizmet etmeye hazırlar...En ince detayına kadar kuvvetli ve dayanıklı materyaller ile üretilen ve donatılan Ekim Ekru Yatak Odası Takımı, her hali ile iyi bir gece, iyi bir yaşam için tasarlanmış.
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer+aynadan oluşmaktadır.
Karyola Başlığı Yatak başı pembe kumaştan özel formda düğmeli olarak tasarlanmıştır.
Karyola Çerçevesi Yatak çerçevesi yatakbaşı ile aynı renkte kumaş kaplamadır. 
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Dolap askılıkları ışıklıdır, otomatik sensörlü ışık özelliğine sahiptir.
Gardırop Malzemesi Sol kapak larex beyaz high gloss akrilik malzeme sağ kapak aynadır. Gardırop iç yüzeylerde modül rengine uygun kumaş dokulu yongalam kullanılmıştır. 
Dolap organizasyonu; 2 adet 80 cm’lik elbise askısı, 1 adet 40 cm’lik uzun elbise askısı, 1 adet 80 cm’lik pantalon askısı, 5 adet 40 cmlik kazak rafı, 1 adet 80 cm’lik alt çekmece, 1 adet 80 cm’lik aksesuar çekmecesi mevcuttur.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Dolap içinde pantolonluk mevcuttur. Kapaklarda İtalyan 4 stoplu hem açılırken hem kapanırken devreye giren mekanizma kullanılır.
Komodin Malzemesi Ayak, özel formda larex beyaz poliüretan malzemedir.  Tüm çekmeceler tam açılımlı özelliktedir. Yer kaybı olmadan max. alan kullanımı sağlar.
Şifonyer Malzemesi Yuvarlak kayar kapaklı aynalı modülden oluşmaktadır. Tüm çekmeceler tam açılımlı özelliktedir. Yer kaybı olmadan max. alan kullanımı sağlar.Ayna modülü sağa kayarak açılım sağlar ve içerisinde 5 adet raf bulunur.
Ayak, özel formda larex beyaz poliüretan malzemedir.
Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır. Baza çift amortisörlüdür, emniyet kilidi vardır.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Gardrırop 240 cm 67 cm 220 cm
Şifonyer 102 cm 47 cm 160 cm
Komodin 60 cm 47 cm 33 cm
Karyola 172 cm 205 cm 122 cm

Video:

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 13-16 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.