FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün
Efsane Halı
Her yıl olduğu gibi dekorasyon trendlerinde de değişiklikler oluyor. Kimi zaman etnik desenler ilgi görürken kimi zaman da düz renkler ilgi görüyor. Size birden fazla tarzı onlarca halı modelleriyle sunan Efsane halı, evinizin dekorasyonunu zenginleştirmeye hazırlanıyor. Birbirinden şık halı modelleriyle gözlerinizi kamaştırırken yumuşak ve dayanıklı dokumaları sayesinde de uzun yıllar kulanım rahatlığı sunuyor. Efsane halı çeşitlerine ve efsane halı fiyat listesine Vivense.com adresinde sadece bir tıkla ulaşabilir, dilediğiniz modeli seçip, adresinize sipariş verebilirsiniz.
Evdeki mobilyalarınıza uygun modelde bir halı seçtikten sonra bu halının bakımını da özenli şekilde yapmalısınız. Dokumaya zarar vermeden sadece halı şampuanı kullanarak, yıkamadan, sadece silerek temizleyebileceğiniz halınızı kuruturken de direkt güneşe bırakmamalısınız. Aşırı sıcaklık ve ışık hem dokumaya zarar verece hem de renginin solmasına sebep olacaktır.
Merinos Efsane halı ise markanın en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Her tarzda mobilyaya uyum sağlayan stili ve dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar evdeki adımlarınızı şık hale getirecek. Eğer evdeki mobilyalarınız modern tarzda ise düz renkte veya geometrik desende halıları tercih edebilirsiniz. Klasik tarzda daha heybetli mobilyalarınız var gözü yormayan pastel etnik halı modellerine göz atabilirsiniz.
Son yıllarda sıkça tercih edilen eklektik stil ise göze çarpan trendler arasında yerini aldı. Farklı stilleri bir araya getirerek oluşturulan tarza verilen ad olan eklektik stil, hem özgün bir yaşam alanı hem de alışıla gelmişin dışında bir dekorasyon görünümü sunuyor. Klasik ile moderni, etnik ile retroyu karıştırarak kullanabilir, eğlenceli ve dinamik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Siz de eğer evinizi yenilemeye başladıysanız Efsane halı modellerine göz atmadan dekorasyonunuzu tamamlamayın.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL