FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Kategoriler
  • Fiyat Aralığı
DUŞAKABİN - DUŞ SİSTEMLERİ - DUŞ TEKNESİ
44 Ürün

Banyo dekorasyonunun temel amacı konforlu bir deneyim yaşanmasını sağlamaktır. Estetik tasarımları ile beğenilere hitap eden birbirinden farklı duşakabin, duş teknesi ve duş sistemleri sayesinde banyoda geçirilen zamanın keyfini artırmak mümkündür.

Duşakabin modelleri farklı kapanma mekanizmalarına sahip kapılar ile açılıp kapanabilen, duvar ile duş yapılacak alanın sınırlarını belirleyen bir banyo ürünüdür. Duş esnasında banyonun diğer alanlarına su sıçramasının önlenmesi ve sıcak su buharının muhafaza edilmesi gibi işlevleri ile hemen her evde yer bulur.

Duş sistemleri, duş kabinleri içerisinde konumlandırılan ve duş sırasında konforu artıran duş ürünlerini kapsayan çatı bir terim olarak düşünülebilir. Duş başlığı, duş el başlığı ve duş bataryası gibi fonksiyonel ürünlerden oluşan duş sistemleri günümüzde geçmişe oranla çok daha fazla işleve sahiptir. 

Duşakabinlerin oturtulduğu, duş yapılırken basılan, dayanıklı ve genellikle kaymaz zemine sahip duş tekneleri duşakabin setlerine dâhil ya da ayrı olarak satışa sunulabilir. Duşakabin altı çeşitleri farklı ölçülerde üretilebilir. 90x90 duş teknesi popüler tercihler arasındadır. Duşakabin teknesi seçimi sırasında duşakabin ölçülerinin değerlendirilmesi kritik derecede önemlidir. Ek olarak malzemeye de dikkat edilmesi gerekir. Mermer duş teknesi ve seramik duş teknesi geleneksel seçimlerdendir.

Siz de banyo dekorasyonunuzu bir üst noktaya taşımak, banyonuzdaki her bir unsurda beğenilerinizi somutlaştırmak ve duş deneyiminizin konforunu maksimize etmek için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz. Vivense’de şık tasarımları ile öne çıkan duşakabin ve duş başlığı seti modelleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun olanları hemen keşfedebilirsiniz. 

Duşakabin Kullanmanın Avantajları

Banyo duş seti ve duşakabin kullanmanın çeşitli avantajları bulunur. Bu avantajların şu şekilde sıralanması mümkündür:

Duş kabinleri banyo yaparken suyun banyo geneline dağılmasını önler, banyonun derli toplu ve temiz kalmasına yardımcı olur.

Banyo yapılan alanın banyonun diğer bölümlerinden ayrılmasını sağlayan duşakabin modelleri kolay temizlenebilmeleri ile pratiklik beklentisini karşılar.

Farklı renk ve tasarımlarda sunulduklarından banyolarda benimsenen dekorasyon stiline uyum sağlayan duş modelleri, benzer tasarıma sahip duş başlığı ve duş başlığı seti ile estetik açıdan dikkat çekici sonuçların alınmasını sağlar. 

Panel özellikleri değişebilen duş kabinleri banyo esnasında mahremiyet ihtiyacının eksiksiz karşılanmasına katkıda bulunur. 

Siz de banyonuzda estetik ve fonksiyonel bir duş alanı yaratmak isterseniz birbirinden şık duşakabin modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Vivense’de ucuz duş teknesi opsiyonlarından yararlanabilir, bütçenize uygun duş teknesi fiyatları ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilir ve hem konforlu hem de güvenli bir duş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Duş Sistemi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duş yaparken su tazyikini, sıcak ve soğuk su akışını kontrol etmek amacıyla kullanılan tesisat malzemeleri kategorisine dâhil olan duş sistemleri hem estetik hem de konfor beklentisine yanıt veren ürünlerdir. Suyun sıcaklığının, akışının ve basıncının kontrol edilmesini sağlayan duş sistemleri teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bir hayli gelişmiştir. 

Duşakabin seti içerisinde sunulabilen duş sistemleri masaj yapma özelliğine, LED aydınlatmaya ve müzik çalma fonksiyonuna sahip olabilir. Tasarımları ve renkleri de değiştiğinden duş sistemleri seçimi sırasında bireysel konfor ve dekorasyon tarzı kriterlerine odaklanılması önerilir.

Son dönemde ankastre duş seti oldukça popülerdir. Sahip olduğu koruma mekanizması sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sunan ankastre duş seti modelleri şık görünümüyle de beğenilerin odağında yer alır. Özellikle modern dekorasyon tarzının benimsendiği banyolarda göz alıcı bir estetik görünüm sunan ankastre duş seti çeşitleri göze ve konfor beklentisine yanıt veren sonuçların alınmasını sağlar.

Doğru Duş Başlığı ile Keyifli Bir Banyo Deneyimi 

Banyo deneyimini iyileştiren birçok unsur vardır. Bu unsurlar arasında duş başlığı özel bir yere sahiptir. Banyo duş seti içerisinde sunulabildiği gibi ayrı olarak da satın alınabilen duş başlığı modelleri tepe duşları, el duşları ve duş kolonları olarak ayrılabilir. Bazı sistemlerde el duşlarına ek olarak tepe duşları veya duş kolonları bulunurken bazı sistemler yalnızca tek bir duş başlığı türünü barındırabilir.

El duş başlığı pratik bir kullanım sunarken tepe duşları ve duşakabin fıskiyesi daha sofistike ve konforlu bir deneyimi beraberinde getirir.

Banyonuz için duş başlığı ihtiyacınız varsa Vivense’de beklentilerinize ve banyo dekorasyonunuza uygun modelleri hemen keşfedebilirsiniz. Banyonuzun şıklığını artıracak duş kabinleri, fonksiyonları ile duş keyfinizi yükseltecek duş sistemleri ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlayacak kaymaz duş teknesi modelleri için siz de Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL