Kendi Çeyiz Setini Oluştur
YAŞAM ALANI TAMAMLAYICILARI
Vivense Showroom'larında Düğün Ayrıcalıkları

Tüm İndirimlere Ek %20'ye varan İndirim

İç Mimar Desteği

Ücretsiz İleri Tarihli Teslimat

Kumaş Değişimi

Sevilen kişi ile yeni bir hayata adım atmanın başlangıcı olarak kabul edilen düğün merasimi, yeni bir ev için tüm hazırlıkların tamamlanmasını gerektiriyor. Oturma odasından yemek odasına, mutfaktan banyoya, balkondan yatak odasına dek evin tüm alanlarının sıfırdan dekore edildiği bu özel süreçte birçok önemli kararın alınması önem taşıyor.

Dekorasyon söz konusu olduğunda verilen kararların hem fonksiyonel anlamda beklentileri karşılaması gerekiyor hem de estetik olarak beğenileri yansıtması. Dekorasyonda stil anlamında bütünlük oluşturulmasında mobilya takımları hayat kolaylaştırsa da evin genelinde de stillerin uyum sağlaması bekleniyor. Bu noktada düğün paketi alternatifleri karar sürecine hız ve doğruluk kazandırıyor. 

Beyaz eşya düğün paketi çeşitleri ile çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi temel beyaz eşyalar eş zamanlı alınabilirken mobilya düğün paketi alternatifleri sayesinde yatak odası, yemek odası ve oturma odası gibi alanlardaki olmazsa olmaz ihtiyaçlar pratik bir şekilde karşılanabiliyor. Ev eşyası düğün paketi seçeneklerinin kapsamları değişebildiğinden farklı beklentilere yanıt sunulabiliyor.

Düğününüze az bir zaman kala karar sürecinizi hızlandırmak ya da stil olarak eşleşen takımlarla şık bir ev dekorasyonuna imza atmak isterseniz siz de Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz. Vivense düğün paketi seçeneklerini değerlendirerek zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları belirleyebilir, avantajlı fiyatlarla yeni hayatınıza bütçenizi aşmadan adım atabilirsiniz.

Vivense’de standart düğün paketleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi düğün paketinizi kişiselleştirmeniz de mümkün. Kendi paketinizi oluştururken koltuk takımları, yatak odası takımları ve yemek odası takımları modellerini değerlendirerek ayrı ayrı tercihte bulunabilirsiniz. Böylece evinizin farklı alanlarında farklı konseptler yaratabilir, kişiselleştirilmiş düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Düğün Paketleri ile Unutulmaz Bir Düğün

Her bütçeye uygun Vivense düğün paketi alternatifleri ile düğün bütçenizi aşmadan evinizin eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Klasik, modern ve minimal gibi popüler stillerde tasarlanan kaliteli koltuk takımı düğün paketi çeşitlerini inceleyebileceğiniz Vivense’de yatak odası ve yemek odası takımları da beğeninize sunuluyor. Renk, ebat, materyal ve stil özelinde çeşitlenen modeller evlere bireysel beğenileri yansıtmayı kolaylaştırıyor.

Yatak odası, yemek odası ve oturma grubu düğün paketi haricinde çeyiz paketinizi de oluşturabileceğiniz Vivense’de kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Düğün öncesi süreçte evinizin tüm eksiklerini maksimum avantajla karşıladıktan sonra yeni hayatınıza keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Vivense’nin düğün paketi alternatifleri salt fiyat avantajı sağlamaz. Evin genel dekorasyonunun şık ve beğenilere uygun olmasının sağlanması da Vivense ile mümkündür. Vivense’ye özel indirimlerden ve alışveriş kredisi fırsatlarından yararlanarak siz de yeni bir yaşama “Merhaba” diyebilirsiniz.

Stressiz Bir Düğün Planlaması İçin Tam Kapsamlı Düğün Paketleri

Yeni evinizin salonuna en çok hangi oturma grubu yakışacak? Yatak odanızda hangi stildeki takım yer bulacak? Yemek odanızda yaratmak istediğiniz ambiyans için hangi seçimleri yapmanız gerekecek?

Basit gibi görünen tüm bu sorular düğün öncesi sürecin stresini ister istemez artırıyor. Çiftlerin ortak kararlarının bir yansımasına dönüşen evler son hâline gelene kadar küçük streslere yol açabiliyor. Kapsamlı düğün paketleri, bu noktada da hayatı kolaylaştırıyor.

Birbirini stil ve renk olarak tamamlayan mobilya gruplarının bir arada sunulduğu düğün paketi çeşitleri ile çiftler ortak kararları daha rahat verebiliyor. Kapsamına göre evin belirli alanlarındaki tüm eksiklerin bir anda giderilmesini sağlayan düğün paketleri, tek bir kararla birçok ihtiyacın eş zamanlı karşılanmasına yardımcı oluyor. 

Vivense düğün paketleri değişen beğenilere hitap eden çeşitlilikte sunuluyor. Sabit paketlere ek olarak çiftlerin beğenileri doğrultusunda kendi düğün paketlerini oluşturmasının mümkün olduğu Vivense’de kalite, uygun fiyatlarla sunuluyor. 

Çiftler düğün öncesi süreçte ihtiyaçlarını karşılarken hem indirim fırsatlarından yararlanabiliyor hem de değişen vadelerde alışveriş kredisi kullanabiliyor. Böylece düğün bütçesi en iyi şekilde değerlendirilebiliyor ve çiftler yeni yaşamlarına zorlanmadan başlayabiliyor. 

Kişiye Özel Düğün Paketleri ile Hayalinizdeki Düğünü Gerçekleştirin

Vivense’de düğün paketleri hem standart olarak sunuluyor hem de kişisel beğeniler doğrultusunda oluşturulabiliyor. Standart düğün paketi çeşitlerinde önceden belirlenen yatak odası, yemek odası ve oturma odası takımları sunulurken “Kendi Paketini Oluştur” modülünde bu gruplar arasından ayrı ayrı tercih yapılabiliyor.

Kişiye özel düğün paketlerinin oluşturulmasını mümkün kılan Vivense geniş ürün yelpazesiyle beğenileri değişen çiftlere hitap ediyor. Örneğin koltuk takımları arasında hem berjer ve kanepeler hem köşe koltuklar yer alıyor. Böylece çiftlerin sahip oldukları evlerin mimari özelliklerine göre en verimli tercihleri yapmaları kolaylaşıyor. 

Vivense’de seçilen düğün paketli mobilya takımlarının kumaşlarının değiştirilmesi de mümkün. Çiftlerin beğenilerine göre oturma gruplarının kumaşlarının türü de rengi de değiştirilebiliyor. Oturma alanlarında çiftlerin ortak beğenilerin yansıtılmasını sağlayan bu opsiyon, evlerinde kişisel tercihlerinin yansımalarını görmek isteyenlerden tam not alıyor.

Vivense Düğün Paketlerinde Neler Var?

Vivense standart düğün paketi alternatifleri yaşam alanını eksiksiz oluşturma amacıyla temel takımları içeriyor. Temel takımlar içerisinde yatak odası, koltuk ve yemek masası takımları yer alıyor. Standart paketlerde takımlar stil olarak bir bütün hâlinde sunuluyor. Birbiriyle uyumlu takımların kombini niteliğini taşıyan Vivense düğün paketleri zarif ve şık bir ambiyans oluşturmayı hedefleyenlerin beğenisini kazanıyor.

Bu noktada çiftler kendilerine özel tercihte de bulunabiliyor. Vivense.com’da “Kendi Paketini Oluştur” modülünde koltuk takımları, yatak odası takımları ve yemek odası takımları ayrı ayrı seçilebiliyor. Vivense’nin geniş ürün yelpazesi dekorasyonu tamamlayan ögelerin de satın alınmasını mümkün kılıyor. 

Yataklardan TV ünitelerine, dekoratif objelerden aydınlatmalara yaşam alanlarını tamamlayan önemli eşyalar Vivense ayrıcalıkları ile satın alınabiliyor. Vivense’de evlenecek çiftlerin yararlanabileceklerinin sınırı yok: Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti çiftlerin yeni yaşam alanlarını en şık ve işlevsel şekilde dekore edebilmesini mümkün kılıyor.

Seçilen düğün paketlerinin fiyatları, belirlenen tutara ulaştığı takdirde ücretsiz de yararlanılabilen iç mimarlık hizmetleri sayesinde çiftler tuttukları evlere en iyi şekilde uyum sağlayacak ve beğenilerine hitap edecek ürünler arasından en doğru tercihi yapabiliyor. 

Düğün hazırlığı yapan çiftlere Vivense Showroom’larında özel ayrıcalıklar da sunuluyor. Alışveriş için showroomları ziyaret eden çiftler tüm indirimlere ek olarak %20’ye varan indirimlerden faydalanabiliyor. Dahası iç mimar desteği almaya, kumaş değişimi yaptırmaya ve ücretsiz ileri tarihli teslimat fırsatından yararlanmaya hak kazanabiliyor.

Vivense Düğün Paketleri Fiyatları

Vivense düğün paketi fiyatları, beyaz eşya düğün paketi fiyatları içerdikleri ürünlere göre değişiyor. Paket içerisindeki takımların üretildiği materyaller, ürünlerde kullanılan kumaşların türü, takımların tasarımları ve kapsamı gibi değişkenler mobilya düğün paketi 2024 fiyatları üzerinde etki gösterebiliyor. 

Düğün paketi seçenekleri arasından seçim yaparken fiyatlar önemli bir değişken olarak yorumlansa da asıl dikkat edilmesi gereken çiftlerin beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilmesi. Tutulan yeni evin mimari özelliklerine uygun ve ortak beğenileri yansıtan paketlere yönelmek çiftlerin yeni yuvalarında nasıl hissettiğini etkileyebiliyor. 

Siz de düğününüze az bir zaman kala eksiklerinizi gidermeye çalışıyorsanız ya da evinizin dekorasyonunu tamamlarken uzman görüşleri doğrultusunda hareket etmek istiyorsanız rotanızı Vivense’ye çevirebilirsiniz. Vivense’nin size özel düğün paketlerini inceleyebilir, kendi düğün paketinizi de zevkiniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Vivense’den alışveriş yapmadan önce Vivense Touch İç Mimarlık Hizmetleri sayesinde eviniz için en doğru seçimleri yapabilir, Vivense mobil uygulamasını indirerek Vivense İçMimarlıkGPT ile yaşam alanlarınızın zevkiniz doğrultusunda nasıl görüneceğini önceden keşfedebilirsiniz. 


Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.