Öne Çıkan Özellikler
Ürün Özellikleri
Ek BilgilerBir adet doğal akik taşı çapı 8-10 cm, ağırlığı ortalama 65-90 gramdır.
Ürün doğal olduğu için görseldeki ürün ile farklılık gösterebilir.
Doğal akik taşı, günlük yaşamda maruz kaldığımız stres, yorgunluk ve kötü enerjileri uzaklaştırıcı etkisi sayesinde hem zihninizi hem bedeninizi iyileştirir.
Akik taşı kullanan insanların hayatlarında karşılaştıkları zorlukların kolayca üstesinden geldiğine, işlerinin bereketli olduğuna, kendilerini ifade etme yeteneklerinin geliştiğine, ağrıları azalttığına inanılır.
Bu nedenle yeryüzünde en çok kullanılan değerli taş türüdür.
Bulunması ve işlenmesi oldukça zordur.
Akik; fiziksel, ruhsal ve duygusal bedenlerimizi canlandırmak için gerekli enerjiyi veren güçlü bir değerli taştır. Sakral çakra ile ilişkili olduğundan cinsel organlar ve cinsel güç üzerinde etkilidir.
Uyumlu olduğu çakra, sakral çakrası (ikinci alt karın çakrası)’dır.
Radyasyon ve negatif enerjiden koruyarak, odaklanma ve zihin açmaya fayda sağladığı için ürünü dekor amaçlı çalışma masanıza yerleştirerek de kullanabilirsiniz.
Hangi Showroomda Görebilirim?
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 05-10 Ağustos

Bu ürün kargoyla teslim edilir. Ürünün üretim ve kargoya verilme sürecini siparişlerim kısmından rahatlıkla görebilirsin. Detaylı bilgi >

Bu ürünün teslimatı ücretsizdir.

Bu ürünün kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak yapılır. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL