FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Şüphesiz çalışan çalışmayan birçok kişinin istediği şey yoğun bir temponun ardından kendini konforuna bırakabileceği bir koltuktur. Yoğun geçen bir günün ardından kendinizi rahatlığına bırakabileceğiniz dinlenme koltukları, şıklığı da size ekstra olarak sunmaktadır.

Bir ürünün hem rahat hem de şık bir tasarıma sahip olması onu en çekici şey yapmaktadır. Vivense, hem şık hem rahat tasarımların buluştuğu adres olarak yılların verdiği güvenle sizlere hizmet sağlamaktadır.

İstediğiniz gibi bir mobilyaya sahip olamadığınız için üzülmekten vazgeçin. Vivense, benzerlerinden farklı tasarımlarıyla hayalinizdeki oturma odasının resmini oluşturan ürünleri, vitrinlerinde listelemektedir. Dinlenme koltuğu, berjerler, tekli koltuklar, cam sehpalar, okuma koltuğu, baba koltuğu, retro mobilyalar, uzanma koltuğu, modern koltuklar, kitap okuma koltuğu, televizyon koltuğu, keyif koltuğu dahil olmak üzere yüzlerce çeşit sunmaktadır. Oturma odanız artık daha konforlu!

Uzanma Koltuğu

Berjerler ve tekli koltuklar arasında yer edinen dinlenme koltukları, lükslüğün kapılarını aralamaktadır. Lüks baba koltuklarıyla artık dizileri ve futbol maçlarını izlemek daha iyi hale gelmektedir. Masajlı sinema koltuğu, bardak aparatıyla birlikte sinema keyfinizi katlamaktadır.

Masajlı deri koltuklar, dinlenme koltuklarının en premium versiyonudur. Farklı renk seçenekleriyle siz de bir uzanma koltuğuna sahip olmak için beklemeyin! En yakın showroom’u öğrenmek için hemen siteyi dolaşabilirsiniz.

Okuma Koltuğu

Hem dinlenip hem kitap okuyabileceğiniz koltuklar, sırf keyif için üretilen ve tasarlanan ergonomik yapılar Vivense ürünleri arasında bulunmaktadır. Kitap okuma koltuğu ile kitaplarınızı okurken sizi rahatsız eden ve eklemlerinizi yoran durumlardan kaçınabilirsiniz. Ayrıca iyi bir çalışma ortamı için uzanma koltuğu gibi ürünlerden de yararlanabilirsiniz. İstirahat koltuğunuzu Vivense’den alın!

Baba Koltuğu

Oturma odasının ya da salonun televizyonu tam cehpeden gören köşesine en çok yakışacak koltuk şüphesiz baba koltuğudur. Arkaya yaslanma özelliği ve ayak uzatma aparatı ile baba koltukları en rahat dinlenme koltuğu modellerinden biridir. Dilerseniz konforunuzu bir adım daha öteye taşıyarak kumandalı baba koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz.

Dinlenme Koltuğu Fiyatları

Dinlenme koltuğu fiyatlarına Vivense üzerinden akıllı sıralama ile koyduğunuz filtrelemelerle en uygun fiyat seçeneğini belirleyici işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Uzanma koltuğu fiyatları; en düşükten – en yükseğe, en yüksekten – en düşüğe şeklinde sıralamalarla listelenebilir. Dilerseniz çok satanlar listesine erişerek, en çok talep gören uzanma koltuğu modellerinin fiyatlarına bakabilirsiniz.

En yeni ürünleri görebilir ve teslimat sürelerine göre en hızlı ulaşacak gönderileri siz de hemen takip edebilir ve siparişinizi verebilirsiniz!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL