FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
3 Ürün

Evlerdeki ortak yemek alanları olan yemek odalarında geleneksel ve yöresel olarak tasarlanmış County Yemek Odası Takımları ile hayalinizdeki dekorasyon fikrini hayata geçirebilirsiniz. Yöresel motiflerin modernlikle buluşması ile açıklanan Country mobilyalar, evlere dekoratif bir hava katmaları açısından ülkemizde oldukça sık tercih edilir. Türkiye'nin online mobilya mağazası Vivense ile onlarca farklı renk ve model seçeneğine sahip Country Yemek Odası takımları arasından hayalinizdeki mobilya alternatiflerine siz de ulaşabilirsiniz.

Country Yemek Odası takımları; yemek masası, sandalye, vitrin, gümüşlük, tv ünitesi ve aynadan oluşur. İhtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz yemek odası mobilyaları arasından kendi yemek odası takımınızı da oluşturabileceğiniz gibi hazır yemek odası takımlarını tercih ederek bütün bir uyum yakalayabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerinden tek bir tık'la sipariş verebilme imkanı sunan Vivense ayrıca Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom'ları ile de mobilya dünyasını ayaklarınıza getiriyor. Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve İstanbul'un birçok noktasında bulunan mobilya mağazalarında dilediğiniz Vivense mobilyasına ulaşabilir, hayalinizdeki ev için hemen seçim yapabilirsiniz.

Country Yemek Odası mobilyaları için seçim yaparken, söz konusu oda ya da salonun da tarzını düşünmenizde fayda var. Tüm oda ve salon tasarımında country tarzın benimsendiği mobilyalar, bir bütün olarak düşünüldüğünde tarzınızda olumlu sonuçlar yaratacaktır. Country yemek odası takımlarında olduğu gibi Country oturma odası takımları, Country koltuk takımları gibi diğer mobilya takımları için de Vivense'nin geniş ürün yelpazesine güvenebilirsiniz. Country yemek odası modelleri için akıllı arama yaparak en uygun Country yemek odası fiyatlarına da ulaşabileceğinizi unutmayın. Hayalinizdeki eve ulaşman için ilk adımı siz de Vivense ile atın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL