Gösterim
2 li
3 lü
0 ürün listeleniyor

TV üniteleri, duvara monte edilen LCD TV ve LED TV gibi teknolojik aletlerin salon ve oturma odalarında bir uyum içerisinde muhafaza edilmesini sağlayan mobilya modelleri olarak bilinir. Yöresel tasarımların modernlikle uyumu ile açıklanan Country dekorasyonlar, tv üniteleri için de tarz ve kullanışlı alternatifler sunuyor. Vivense Country Tv Üniteleri ile evinizde yöresel tarzı modernize ederken aynı zamanda fonksiyonel olarak da kullanışlı bir mobilya alternatifine ulaşabilirsiniz.
Country Tv üniteleri, televizyonları muhafaza etmelerinin yanı sıra aynı zamanda kitaplık, raf ve çekmece gibi fonksiyonel özellikler de sunuyor. Renk ve model olarak onlarca farklı seçeneğe sahip Country tv ünitesi modelleri arasından en dekoratif ve kullanışlı Country tv ünitesine siz de ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin her yerinden tek tık'la kapıya teslimat ayrıcalığı sunan Vivense, ayrıca birçok noktada bulunan mobilya mağazası showroom'larıyla da online mobilya mağazasını ayağınıza getiriyor. Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve İstanbul'un birçok noktasında bulunan showroom'larıyla mobilya dünyasını ayağınıza getiren Vivense ile siz de hayalinizdeki Country Tv Ünitesine anında ulaşabilirsiniz.
Vivense'nin akıllı arama özelliği en uygun fiyatlı Country Televizyon Ünitesini bulmanız için de yanınızda. Country tv ünitesi fiyatlarına göre listeleme yaparak bütçenize en uygun mobilya alternatifine siz de ulaşabilirsiniz.
Onlarca farklı Country televizyon ünitesi ve sehpası alternatifi sunan Vivense ile hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL