FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Kırlentler genellikle mobilyalar üzerinde kullanılan süs yastıklarıdır. Çeşitli renk ve desenlerde bulunabilen kırlentler odanızın dekoratif bütünlüğünü sağlayacak. Kırlentler yastık işlevinden daha çok dekoratif işlevleriyle öne çıkarlar. Bu yüzden kırlent seçerken konforu değil de estetik özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Kırlentler çocuk odalarının da vazgeçilmezlerindendir.

Çocuğunuzun yatağını en sevdiği karakterin desenine sahip bir kırlentle süsleyebilirsiniz. Çocuk odası kırlent birçok farklı renk ve desende sizlerin ve çocuğunuzun beğenisine sunuluyor. Çocuk kırlent, birbirinden renkli ve sevimli modeller halinde bulunabilir. Çizgi film karakterleri, uğur böcekleri, kelebekler ve prensesler gibi birçok farklı desende bulunabilen çocuk odası kırlent, kısa sürede çocuğunuzun en favori nesnesi haline gelecek. İç ve diş olmak üzere iki parçadan oluşan çocuk kırlent rahat bir şekilde iki parça halinde temizlenebilir. İstenildiği takdirde kırlentin dış kısmını değiştirerek farklı dekoratif alternatifler elde edebilirsiniz. Çocuklarınızın daha renkli bir yaşam alanına kavuşması için rengarenk kırlentler arasından seçiminizi yaparak çocuğunuzun severek kullanacağı bir oda konsepti hazırlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun yatağının üzerine yerleştireceğiniz çocuk kırlent ile yatak örtüsünü kombin edebilir ve estetik bir görüntü yaratabilirsiniz. Çocuk odası kırlent ile hiç şüphesiz en güzel çocuk odasına siz sahip olacaksınız. Vivense'nin gelişmiş arama sistemi sayesinde ihtiyacınıza en uygun çocuk odası kırlentlerini sıralayabilirsiniz. Çocuğunuzla beraber internet üzerinden seçiminizi yaparak evinize sipariş verebileceğiniz gibi Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunun Vivense Showroom'larına gelerek beğendiğiniz ürünleri test edebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonu hakkında öneriler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için Vivense'ye siz de gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL