FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
ÇOCUK ODASI PERDESİ
0 Ürün

Çocuk odası dekorasyonu planlaması her zaman heyecan verici bir deneyimdir. Çocukların zamanlarını geçirdikleri, dinlendikleri ve uyudukları kendilerine özel bu mekânların dekorasyonu planlanırken birçok unsurun eş zamanlı değerlendirilmesi önerilir. İç açıcı renklerde, fonksiyonel ve beğenilere hitap eden dekoratif tercihler çocukların aidiyet hislerinin güçlendirilmesi bakımından son derece önemlidir.

Çocuk odası mobilyaları, dekorasyonun kalbini oluşturmakla birlikte tamamlayıcı ürünlerin de fonksiyonel bakımdan oldukça önemli olduğunun unutulmaması önemlidir. Çocuk odasının hem sağlıklı hem konforlu bir deneyim sunabilmesi için gerekli olan işlevsel tamamlayıcılardan biri de çocuk odası perde çeşitleridir. Çocuk odası perde modelleri materyal, renk, ölçü ve tasarım olarak farklılık gösterdiğinden ihtiyaçların doğru analiz edilerek tercih yapılması önerilir.

Birbirinden Güzel Çocuk & Bebek Odası Perdeleri

Bebek odası ve çocuk odası dekorasyonunda yer verilen her bir tamamlayıcının önemli fonksiyonları bulunur. Çocuk ve bebek odası perde çeşitleri odanın görünümünü şekillendirici bir etkiye sahip olmakla birlikte güneş ışınlarının rahatsız etmesinin önlenmesi, uyku deneyiminin iyileştirilmesi ve iç mekânların dışarıdan görünmesinin engellenmesi gibi önemli görevlere sahiptir. Şıklığı işlevsellikle birleştiren çocuk odası perde modelleri sahip oldukları fonksiyonlarla dekorasyonun olmazsa olmazları arasında gösterilir.

Kolay temizlenebilen, leke tutmayan ve aynı zamanda tozu hapsetmeyen bebek ve çocuk odası perde modelleri sağlıklı bir deneyim için de kritik öneme sahiptir. Dolayısıyla perdelerin salt camların kapanmasına yarayan özelleşmiş tekstil ürünleri olarak değerlendirilmesi eksik bir yaklaşımdır.

Kız Çocuk Odası Perde Modelleri

Kız çocuklarının enerjisine ayak uyduran kız çocuk odası perde modelleri zengin bir çeşitlilikte sunuluyor. Çocuk odası zebra perde modelleri işlevsellikleri ile öne çıkarken Elsa perde favori karakterlerini odalarının bir parçası hâline getirmek isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Çocuk odası fon perde modelleri arasında baskılı olanlar popülerliğini koruyor. 

Kız çocuk odası perde seçiminde olduğu gibi kız bebek odası perde seçimi de özen istiyor. Kız bebekler için bebek odası tül perde, bebek odası stor perde ve bebek odası fon perde modellerinde canlı ve pastel renklerin dikkat çekici bir hâkimiyeti bulunuyor.

Erkek Çocuk Odası Perde Modelleri

Erkek bebek odası perdesi ve erkek çocuk odası perde modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla ebeveynlerin ve çocukların dikkatini çekiyor. Zarif desenlerin canlı renklerle buluşturulduğu çocuk odası perde modelleri hem bebeklik hem de çocukluk döneminde kullanılabilecek kaliteli materyallerle sunuluyor. 

Erkek çocukların favori kahramanları ve/veya sevdikleri karakterlerle enerjisi yükselen çocuk odası perde modelleri ile dekorasyona şık ve çocukları mutlu eden bir dokunuş yapmak mümkün. Polyester, kadife, pamuk ve keten gibi materyallerden üretilen çocuk odası perde modelleri seçimi sırasında ölçülerin doğru belirlenmesinin ihmal edilmemesi öneriliyor.

Çocuk Odaları için Stor, Tül ve Fon Perde Modelleri

Çocuk odalarının dekorasyon stili doğrultusunda stor, tül ve fon perde modellerini keşfetmek mümkün. Baskılı stor perde modelleri modern ve temiz bir etki elde edilmesi için ideal özelliğe sahip. Çocuk odası fon perde ve tül perde çeşitleri fonksiyonellikleri ile her daim en popüler alternatifler arasında yer alıyor. Yıldızlı tül perde ve tamamlayıcı desenlere sahip çocuk odası fon perde birlikteliği dikkat çekici bir etki yaratıyor. 

Vivense’de rengarenk çocuk odası perde modelleri arasından seçiminizi yapabilir; çocuk odası stor perde, çocuk odası tül perde ve çocuk odası fon perde modellerini inceleyerek sağlıklı ve konforlu bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Modern Genç Odası Perdeleri

Çocuk ve genç odası dekorasyonunu tamamlayan çeşitlilikleri ile öne çıkan genç odası perde modelleri gençlerin beğenilerine hitap edecek özgünlüğe sahip. Genç odası perde çeşitleri farklı dokulardan üretilebiliyor. Perdelerin gençlerin kendi zevklerine uygun tercihler yapmasını sağlayan desen tarzları hem iddialı hem klasik hem de modern stil beklentisine yanıt veriyor.

Genç odası stor perde modelleri gençlerin odalarında konforlu bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Zebra, güneşlik, tül ve karartma stor perdelerde karar kılınırken odaların aldığı ışık miktarının, pencerelerin genişliğinin ve odaların kullanım alışkanlıklarının değerlendirilmesi gerekiyor. 

Genç odası perde modelleri arasından garantili tercihler yapmak isteyenlerin favorilerinden olan genç odası fon perde, konforun şıklıkla buluştuğu tekstil ürünlerinden biri. Gri renk hem kız hem erkek genç odası perde modelleri arasında kendine sıklıkla yer buluyor. Grinin dekorasyonu dengeleyen asil etkisi gençlerin de ilgisini çekiyor. 

Değişen beğenilere ve ihtiyaçlara uygun çocuk ve genç odası perde modellerini incelemek için siz de Vivense’nin online alışveriş mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Renk ve desen zenginliğinin sunduğu seçim özgürlüğünü doyasıya yaşayabilir, çocuklarla gençlerin zaman geçirmekten mutlu olduğu ortamlar yaratabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.