FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Marka
  • Ürün Özelliği
  • Ölçü
  • Fiyat Aralığı
ÇOCUK / GENÇ HALISI
  • TL
5543 Ürün

Çocuk odaları için ideal renkli ve kullanışlı çocuk halısı alternatifleri sunan Vivense, evinizi düşündüğü gibi çocuğunuzun rahatını da düşünüyor. Çocuk odalarında bulunan çocuk halılarının tasarımları gibi yumuşaklığı da önemlidir. Çocuk sağlığı için uygun çocuk halısı alternatiflerine Vivense'den ulaşabilirsiniz.

Vivense'de erkek çocuk odaları için uygun renkli ve konseptli erkek çocuk halıları modellerine ulaşabileceğiniz gibi kız çocuk odaları için uygun renk ve konseptlerde kız çocuk halısı modellerine de ulaşabilirsiniz. Erkek çocukları için arabalı çocuk odası halıları ve kız çocukları için uygun tasarımlarla dolu çocuk odası halıları ile siz de çocuklarınızın odalarına eğlence katabilirsiniz.

Çocuk halıları dışında ayrıca bebek odası halıları da Vivense'de sizleri bekliyor. Erkek bebek halısı ve kız bebek halısı modelleri arasından bebeğinize ve odanıza en uygun halı modeli ne anında ulaşabilirsiniz. Çocuk halısı fiyatlarına göre akıllı arama özelliği de sunan Vivense'de zaman kaybetmeden bütçenize en uygun çocuk halısı modeline ulaşabilirsiniz. Ayrıca halı modelleri için olduğu gibi çocuk odalarının ihtiyacı olan diğer mobilyalara da Vivense'den ulaşabilir, tüm evinizi dekore edebilirsiniz. Çocuk odası takımları ve çocuk odası mobilyaları sizi hayalinizdeki çocuk odası dekorasyonuna ulaştırabilir. Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu geniş ürün yelpazesi sunan Vivense'den geçiyor.

Genç odalarının dekorasyonuna uygun daha sade görünümdeki genç odası halılarına da yine bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermeyen genç odası halı modellerinin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Hem kız hem de erkek genç odaları için onlarca çeşit halı arasından dilediğinizi seçin, randevulu teslimat hizmetimiz ile kapınıza kadar getirelim.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL