FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Poster denilince ilk akla gençlik yıllarımızda odalarımızı süslediğimiz dijital baskılı kağıtlar gelir. Günümüzde kaliteli baskı yöntemleriyle, beyaz fon karton üzerine basılan posterler, dekoratif çerçeveler ile birlikte ev dekorasyonun önemli ögelerinden biri haline gelmiştir. Poster tablo adı da verilen bu dekorasyon ürünleri evinizin estetik bütünlüğünü tamamlayarak hoş bir görüntü oluşmasını sağlayacak. Canlı renkleri ve pürüzsüz görüntüsü ile gelin duvar posterlerini daha yakından inceleyelim.

Duvar posterleri genellikle parlak renklerde, beyaz arka plan üzerine yüksek ayrıntılı şekillerin basılmasıyla oluşur. Boyut, çerçeve ve desen bakımından farklılık gösteren posterler, bu değişkenlere bağlı olarak evin farklı odalarında kullanılabilir. Çocuk odaları için daha renkli ve canlı modeller tercih edilirken salon için minimal veya yazılı modeller tercih edilir. Ev dekorasyonunuzun estetik görüntüsüne katkıda bulunan poster tablolar ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Bu tarz tabloları asarken diğer tablolarda olduğu gibi odanızın renk tonlarına uyumlu bir model seçtiğinizden emin olun. Bunun yanı sıra tablonuzun ebatları ve tablonuzu astığınız yer de oldukça önemlidir. Küçük bir odaya büyük ebatlı bir poster astığınız zaman her ne kadar ton ve model olarak uyumlu olsa da istenilen estetik görüntüyü vermeyecektir. Ayrıca tabloyu astığınız yer mobilyalara ve tavana çok yakın olmamalıdır.

Poster fiyatları, desen, boyut ve çerçeveye göre değişkenlik göstermekle beraber her zevke ve bütçeye uygun modelleri Vivense'nin ilgili kategorisinden bulabilirsiniz. Poster satın alma seçenekleri ile ister beğendiğiniz ürünü internetten sipariş verebilir, isterseniz de Türkiye'nin birçok noktasında bulunan Vivense Showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL