CardFinans'a Özel Vivense’de 10.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 5 Taksit, 75.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 6 Taksit ve %6 indirim!CardFinans ile Vivense’de %6 İndirim ve +2 Taksit Fırsatı!

Kampanya koşularını aşağıda paylaşıyorum.

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix ile 31 Mart 2024 tarihine kadar anlaşmalı Vivense yetkili satıcılarında QNB Finansbank POS’larından 1000 TL ve üzeri yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinize +2 taksit ve %6 indirim fırsatı!

 

  • Kampanya kapsamında yapılacak 1000 TL ve üzeri 3 taksitli alışverişlerde artı 2 taksit imkanı sunulacaktır. 
  • İndirim kampanyası dahilinde indirim kasadaki ödemelerde satış danışmanı tarafından manuel eklenecektir. İşlem gerçekleştirildiği an ve sonrasında banka tarafında ekstreye farklı bir indirim uygulanmayacaktır. Vivense.com üzerinden yapılan alışverişlerde ise sepette ‘CARDFİNANS6’ kodu girildikten sonra CardFinans kartları ile %6 indirim uygulanacaktır.Kupon kodu sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir, farklı kupon ve promosyonlarla birleştirilemez. 
  • Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.
  • Artı Kampanya harici CardFinans Fix, Enpara kredi kartları, banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix Artı Kampanya üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'ten tahsil edilir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir. 
  • Vivense'nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Vivense'den alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.