Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması
Kumaş İçeriği Ürün gövdesinde kullanılan Lenova natural serisi kumaşlarda %40 Pamuk,%20 Keten ,%20 Polyester, %20 Viskon içerik bulunur.
Kumaş Özelliği Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakımı Kılıfların temizliği ek görsellerde bulunan yıkama talimatlarına uygun olarak yapılmalıdır
Kartela Ürünün ana gövdesinde Lenova Natural 5203 kodlu kumaş kullanılmıştır. Diğer renk seçenekleri ek görsellerde yer almaktadır.
Fonksiyonellik Ürün tamamen kılıflıdır.
İskelet Malzemesi Ürünün iskeletinde huş kontra, kavak kontra ve masif köknar kullanılmıştır.
Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.
Oturum Minderi Malzemesi 35 dansite HR sünger üzerine kuş tüyü sünger kullanılmıştır.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ek Bilgiler • Akdeniz tekli koltuk tamamen kılıflıdır ve ek kılıf satınalması gerçekleştirebilirsiniz. Kılıfları evinizde kolaylıkla değiştirebilir ve yıkama talimatlarına uygun olacak şekilde temizleyebilirsiniz.
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 27 Aralık-01 Ocak

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Kargoyla bina önü teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
120 cm 89 cm 86 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.