FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
BİSTRO + BALKON SETLERİ
  • TL
3 Ürün

Küçük balkonlarda konforlu zaman geçirmenin çok zor olduğu düşüncesi doğruyu yansıtmıyor. Birbirinden konforlu bistro balkon seti modelleri sayesinde, en küçük alanlarda dahi açık havada zaman geçirmenin keyfi hiç olmadığı kadar yükseltilebiliyor. Kompakt tasarımları ile yalnızca balkonlarda değil bahçelerde, teraslarda ve işletmelerde sıklıkla tercih edilen bistro masa sandalye çeşitleri zengin alternatiflerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Genellikle kısıtlı alanlarda konforu desteklemek ve dekorasyonu iyileştirmek için tercih edilen bistro balkon setleri, minimal tasarımlarıyla beğenilerin odağında yer alıyor. Yuvarlak ya da kare şekle sahip yüksekçe bir masa ya da sehpa ve bu mobilyalar ile uyumlu yükseklikte sandalyelerden oluşan bistro setler ahşap, metal ve plastik gibi farklı materyallerden üretilebiliyor. Kullanılacakları alanda yaratılmak istenen hâkim dekorasyon doğrultusunda bistro setinin üretim malzemesi belirlenebiliyor.

Hava koşullarına dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen materyallerde sunulan bistro balkon setleri hem kışlık hem yazlık balkon takımı ihtiyacı olanlara hitap ediyor. Daha büyük hacimli bahçe takımı ve bahçe köşe takımı için yeterli alana sahip olmayanlar bistro setlerin fonksiyonelliğinden yararlanabiliyor. 

Tasarımsal olarak zengin alternatiflerle sunulan bistro masa sandalye çeşitleri bahçelerde alan bölümlemek için de tercih edilebiliyor. Havuz kenarındaki organizasyonlarda, çimlerde düzenlenen kokteyllerde hamak ve salıncak modelleri ile dikkat çekici bir uyum sağlayan bistro setleri incelikli zevkleri yansıtabiliyor. 

Siz de bahçe ve balkon mobilyası ihtiyacınızı karşılamak için Vivense’nin geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Askılı balkon masası çeşitlerinden katlanır balkon mobilyası modellerine, balkon koltuklarından balkon sandalyelerine aradığınız fonksiyonel ürünlerin tamamını Vivense’de bulabilirsiniz.

Metal Bistro Balkon Mobilyaları Dayanıklılığı

Bistro balkon mobilyalarının tasarımında en sık kullanılan materyallerden biri de metal. Metal bistro balkon mobilyaları sağlamlıkları ve estetik görünümleri ile kullanıcılardan tam not alıyor. Dekorasyonda metal kullanımının yaygınlaşmasının bir sonucu olarak artan metal bistro balkon seti seçenekleri, rahatlık beklentisini de eksiksiz olarak karşılıyor. 

Metal malzemenin öne çıkan özellikleri arasında sağlamlığı ve estetik görünümü yer alıyor. Ancak metalin kolay temizlenebiliyor olması, farklı iklim koşullarından etkilenmemesi, bakımının kolaylığı, hafifliği, uzun süre kullanılabilmesi gibi özellikleri de seçim sırasında metalin tercih edilme sıklığını artırıyor. 

Metal bistro balkon mobilyalarının tasarımlarında farklı renklerde minderlere yer verilebiliyor. Böylelikle dekorasyonda istenen sonuçların elde edilmesi kolaylaşırken ambiyansın uyumlu renklerle desteklenmesi mümkün oluyor.

Katlanır Masa ve Sandalyeler ile Balkon Tasarrufu

Balkon alanı çok geniş olduğunda mobilya seçiminde tasarım, malzeme ve renk gibi belli başlı kriterlerin göz önünde bulundurulması yeterli olurken alan daraldığında fonksiyonel çözümlere ihtiyaç duyulabiliyor. Katlanır masa ve sandalye modelleri de sağladıkları işlevsellikle popüler mobilyalar arasında gösteriliyor. 

Katlanır masalar ve sandalyeler farklı ölçülerde karşımıza çıkıyor. Katlandıklarında yer kaplamayan ve kolaylıkla depolanabilen bu balkon mobilyaları açıldıklarında rahat zaman geçirilmesini sağlayan oturma alanları yaratılmasına aracılık ediyor. Çok işlevli olduklarından yalnızca balkonlar değil bahçeler için de ideal çözümler arasında yer aldıkları kabul ediliyor.

Genellikle iki adet sandalye ve bir sehpa ya da masadan oluşan katlanır bistro balkon seti modelleri en dar ve küçük balkonlara sığabiliyor. Kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir fonksiyona sahip olan bu mobilyalar balkon alanının en efektif şekilde kullanılabilmesini mümkün hâle getiriyor. Ek oturma ihtiyacı hissedildiği durumlarda da mevcut balkon mobilyalarının yanına hızla taşınabilen katlanır masa ve sandalyeler pratik bir deneyim yaşatıyor. 

Küçük balkonlarda büyük konfor yaşanmasına aracılık eden katlanır masa ve sandalye seçiminde ürünlerin üretildikleri materyallerin, tasarımlarının, kalitesinin ve dayanıklılıklarının değerlendirilmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde yapılan tercihlerden duyulan memnuniyet uzun süreli olabiliyor.

Askılı Balkon Masaları ile Kullanışlı Balkonlar

Balkonların alanını en verimli şekilde kullanmak isteyenlerin tercihlerinden olan askılı balkon masası; farklı materyallerde, renklerde ve tasarım detayları ile satışa sunuluyor. Standart balkon masaları için yeterli boş alanı bulunmayan balkonlarda kurtarıcı mobilyalar olarak yer bulan askılı balkon masaları saksılık olarak da kullanılabiliyor. 

Duvara monte edilebilen ya da asılabilen askılı balkon masası çeşitlerinin en önemli özellikleri zeminde yer kaplamamaları. Hareket edilen alanın sınırlı olduğu, yalnızca sandalye ya da tabure konumlandırılabilecek genişlikteki balkonlarda askılı balkon masaları çok amaçlı kullanılabiliyor. 

Büyüklüğü, tasarımı, üretildiği materyal ve kalitesi doğrultusunda taşıma kapasitesi değişen askılı balkon masası hem bardakların ve tabakların koyulması için kullanılabiliyor hem de saksıları sergilemek için hoş bir seçenek oluyor. Uygun ölçülere sahip olan askılı balkon masaları dizüstü bilgisayarların kullanımı amacıyla da balkonlarda konumlandırılabiliyor.

Askılı balkon masaları genellikle hava koşullarından etkilenmeyen plastik ve metal gibi materyallerden üretiliyor. Bu malzemeler hem dayanıklı olduğu hem de şık göründüğü için popülerliğini koruyor. Balkonlarında doğallığın sıcaklığını tercih edenler ahşaptan üretilmiş askılı balkon masalarına yönelebiliyor. 

Minderli Bistro Balkon Takımları ile Rahatlık

Kompakt tasarımları ile küçük balkonu ve/veya bahçesi olan evlerde de işletmelerde de tercih edilebilen bistro balkon takımları mindersiz ya da minderli olarak sunulabiliyor. Minderli bistro balkon takımları kullanıcıların hem sırt dayama hem de oturma alanlarında yüksek düzeyde konforla buluşmasına yardımcı oluyor. Böylelikle uzun süre zaman geçirilse de konfordan ödün verilmesi gerekmiyor.

Minderli bistro balkon takımlarının sunduğu tek avantaj konfor değil. Minder renklerinin farklılaşması ve hatta bazı modellerde minderlerin değiştirilebilmesi bahçe dekorasyonunda kişisel beğenilerin ön plana çıkarılmasını kolaylaştırıyor. Geniş bahçelerde ambiyans uyumu sağlanmak istendiğinde minderli modeller fark yaratıyor. Şezlong modelleri, balkon koltukları veya köşe takımları ile renk uyumu yakalanması atmosferde kesintisiz bir geçiş elde edilmesine yardımcı oluyor. 

Balkonunuzu Aydınlatan Sehpalı Bistro Balkon Setleri

Günün yorgunluğunu atmak için kahve yudumlarken, misafirlerle derin sohbetlerin ortasındayken ya da sadece açık havada dinlenmek amaçlandığında konfor beklentisine yanıt veren birçok farklı balkon mobilyası bulunuyor. 

Sehpalı bistro balkon setleri de kompakt tasarımları, estetik görünümleri ve fonksiyonellikleri ile en çok tercih edilen ürün grupları listelerine giriş yapıyor. Ahşap, plastik ve metal gibi malzemelerden üretilebilen sehpalı bistro balkon setleri salt dekoratif amaçla da tercih edilebiliyor. Sehpaların üzerine yerleştirilebilen dekoratif objeler, biblolar ve vazolar balkonların atmosferini dönüştürebiliyor. 

Siz de fonksiyonel ve estetik balkon mobilyaları ile buluşmak için rotanızı Vivense’ye çevirebilirsiniz. Evinizin tüm alanlarında ihtiyacınız olan ürün gruplarını bulabileceğiniz Vivense’de yıl boyu avantajlı fiyatlarla buluşabilirsiniz. Dekorasyonunuzu iyileştiren ve rahatlığınızı artıran bistro balkon setleri Vivense’de bulabileceklerinizden yalnızca biri.

Vivense’de dar balkonların da geniş bahçelerin de dekorasyonunu mükemmelleştirecek mobilyalara ulaşabilirsiniz. Huzurlu bir dinlenme deneyimini garantileyen bahçe salıncakları, bahçe yemek takımları, balkon koltukları ve dahası Vivense’de sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi arasında karar vermekte zorlanırsanız mobil uygulamamızı indirerek Vivense İçMimarGPT modülünü kullanabilirsiniz. 

Vivense İçMimar GPT modülünü kullanmak için ilk olarak mobil uygulamayı indirmeli ve uygulamaya üye girişi yapmalısınız. Daha sonra modülü açabilir ve dönüştürüp yeniden dekore etmek istediğiniz alanın fotoğrafını çekebilirsiniz. Alternatif olarak galerinizdeki fotoğrafları da seçmeniz mümkün. Bir sonraki adımda hedeflediğiniz stili ve stili hangi alan için uygulamak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Böylece seçtiğiniz stilin belirlediğiniz alanda nasıl görünebileceği ile ilgili somut fikirler elde edebiliyorsunuz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.