FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
178 Ürün
Evinizin yeni üyesini heyecan dolu bekleyiş başladıysa ve onu en güzel şekilde karşılamak istiyorsanız bebek odası seçiminiz oldukça önemli.
Hayata göz açtığı ilk günlerde gördüğü manzaranın bu olduğu ve büyürken de bu odayı kullanacağı düşünüldüğünde aslında bebeğin gelişimi için oldukça önemli bir detay olduğunu söylemek mümkün.
Bebek odasının en önemli detayı bebek karyolasıdır. Bebeğinizin ve buna bağlı olarak sizin rahat ve güzel bir uyku çekmesi için bebek karyolası modelleri oldukça belirleyicidir. Özellikle ahşap bebek karyolası kullanımını önerilirken, bebeğinizin 4 yaşına kadar kullanabileceği bir yatak modeli seçip, geleceğe yatırım yapabilirsiniz.
Rahatlık kadar güvenlik de önemlidir İlk aşamada anne yanı bebek karyolası kullanılması önemlidir. Bebeğinizle aynı odada ancak mutlaka ayrı yataklarda yatmalısınız. Daha sonraki aşamada bebeğiniz kendi yatağına ve odasına geçebilir. İkiz bebekler için de birlikte uyumamaları, ikiz bebek karyolası tercih edilmesi önerilir.
Bebe karyolası seçerken belki de en çok dikkat edilecek özellik parmaklıklardır. Bu bebeğinizin düşmemesi için oldukça önemlidir. Aynı zamanda bebeğiniz biraz büyüdükçe merakla ayaklanacak ve bu parmaklıklara tutunmaya başlayacaktır. O nedenle parmaklıkların uzun olması ve aralıklarının sık olması oldukça önemlidir. Kız bebek karyolası modellerinde genellikle pembe renkleri kullanılırken, erkek bebek karyolası modellerinde mavi rengi ve tonları kullanılır. Ancak her ikisi için de kullanılacak renklerde bir tercih yapıp, bir sonraki çocuğunuz için saklayabileceğiniz bir karyola seçimi de yapabilirsiniz.
Bebek karyolası fiyatları, modellerine ve yapılan malzemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Bebek karyola çeşitlerinin büyük bir kısmı bebeğinizin ilk birkaç yaşını geçirebilmesi için ideal olarak tasarlanmıştır. Ancak daha uzun süreli bir kullanım düşünüyorsanız ona göre göre seçim yapıp büyüyen bebek karyolası modellerine göz atabilirsiniz. Genellikle ayak ucunda komodin şeklinde çekmece bulunan bu uzayan bebek karyolası modellerinde bebeğiniz büyüdükçe çekmeceler çıkartılıp, daha büyük çocuk karyolası haline geliyor.
Büyüyebilen bebek karyolası modellerinde ortalama 50cm kadar büyüyen, parmaklıkları çıkarılabilen yataklar sayesinde bebeğiniz için ekonomik bir tercih yapmış olabilirsiniz.
Ayrıca uzun bebek karyolası tercih ederek bebeğinizin daha uzun süreli kullanacağı bir yatağın sahibi olabilirsiniz. Eğer büyüyebilen bir model tercih etmeyip, bebeğiniz büyüdüğünde çocuk karyolası modellerinden bir tercih yapacaksanız ilk aşamada sizler için 80x130 bebek karyolası veya 70x130 bebek karyolası önerebiliriz. Böylelikle bebeğiniz için uzun süreli bir yatak kullanımı planlayabilirsiniz.
Yüzlerce bebek karyola modelleri arasından sallanan ve portatif bebek karyolası da seçebilirsiniz.
Çocuk karyolası fiyatları ve çocuk karyola modelleri Karyolanın fonksiyonlarına göre değişebilen fiyatlar mevcuttur. Ancak 190TL ile 2600TL arasında değişen fiyatlarla her bütçeye uygun bir çocuk karyolası bulabilmek mümkün.
Genç işi, misafir yataklı; korsan, denizci, prens ve prenses temalı, arabalı çocuk karyolaları arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL