Öne Çıkan Özellikler
Ürün Özellikleri
MalzemeHybrid
Yatak Ölçüsü90x190
Ürün TipleriYatak
Ürün ÖzelliğiTek Taraflı
Üst Yüzey MalzemesiPamuk malzeme kullanılmıştır.
EbatlarTek Kişilik
Bakım/Temizlik ÖnerisiKullanım Kılavuzu. 1. Yatağınızı kullanım kılavuzunda belirtilen koşullarda kullanınız. 2. Yatağınızı ambalajından çıkardıktan sonra bir müddet havalandırınız. Yeni ürün kokusu yaklaşık 10 gün içinde kaybolacaktır. (Ürünün Üretimi yeni olduğu için koku normaldir) 3. Özellikle örme kumaş kullanılan yataklarda, kumaşın yapısından dolayı tüylenme ve boncuklanma görülmesi doğaldır. 4. Yataklar belli periyotlarda( önerilen 6 ayda 1) ters-düz ve 180 derece çevrilmelidir. (Visco ve Lateks yataklar sadece kendi çevresinde 180 derece çevrilmelidir) 5. Temizlik esnasında leke bırakmayacak bez kullanılmalıdır. 6. Yatağınızda çöküntü oluşmaması için aynı bölgeye sürekli oturmaktan kaçının. 7. Yatağınızda yoğun kir oluşması halinde ,yatağınızı kokusuz sabun ile köpürtülmüş, leke bırakmayacak bez ile silip ardından kurutunuz. 8. Temizleme işlemi sonrasında yatak ıslak bırakılmamalıdır. 9. Yataklarınıza yıkama işlemi yaptırmayınız. Sadece çıkartılabilir kılıflı yataklarda ,kılıf yıkamasını elde ve kimyasal malzeme kullanmadan yapınız. 10. Eğer yatağınızda bir miktar çökme fark ederseniz endişelenmeyiniz. Bu durum yatağınızın vücudunuza uyum sağladığını göstermektedir. 11. Kullanım kılavuzuna uyulması şartıyla, en : +/- 3 cm, boy: +/-4 cm ölçü tolerans sınırları dışındaki değerlere sahip yataklar garanti kapsamındadır. 12. Yatağınızı Kullanım kılavuzunda önerildiği şekilde kullanılmış iseniz , yatağın pedinde %5’in üzerinde olan ped oturmaları garanti kapsamındadır. 13. Yatak üzerinde ütü yapmayın. 14. Terleme ile oluşan nemlenmeleri gidermek için yatağınızı belli aralıklarla havalandırınız. (Özellikle nemli bölgelerde yaşayan ve sünger yatak kullanan tüketicilerimizin bu işlemi sık aralıklarla yapmaları tavsiye edilir.)
İçerikBedpark yatağınızın kendini bulduğu yerdir. İçine girdiğinizde hissettiğiniz huzur ve dinginlik. Uyandığınızda hissettiğiniz enerji ve neşe. Uzun bir günün sonunda yatağınıza duyduğunuz özlem. Bunu sağlamak bizim işimiz ... mutlu uykular.. Siparişleriniz size özel aynı gün yeni üretilip, ücretsiz hızlı kargo yapılır.. BED16 ULTRA FULL YAYLI YATAK MODELİMİZİN ÖZELLIKLERI: Kusursuz Konfor .. Dayanıklı yay sisteminin yanı sıra vücut ısısı ve ağırlığına duyarlı özel örme kumaşı ile yaz kış en rahat yatak seçimidir. Bedenin her noktasına ihtiyacı kadar destek sağlayarak kan dolaşımını dengeler, uyuşmaları engeller, böylece yatakta dönmeleri azaltarak derin uyku evresini uzatır. Anti-Bakteriyel Örme vücut ısısına duyarlı anti bakteriyel özelliğe sahip hipoalerjanik kumaştan üretilmiştir. Ekstra konfor hissi. Yatak çöktü derdine çözüm olarak üretilen yay sistemi, ürünün ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ekstra yay adedi ile vücut ağırlığını tüm yatak yüzeyine yayarak bedene baskıyı azaltır. SERTLİK SEVİYESİ - SERT KATMANLAR 180 GR BEYAZ ÖRME KUMAŞ 300 GR ELYAF 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 12 GR TELA 2 CM 50 DNS BONDEX 1000 GR/M2 SERT KEÇE YAY 1000 GR/M2 SERT KEÇE 12 GR TELA 14 DNS 0,8 RULO SÜNGER 180 GR BEYAZ KUMAŞ 300 GR ELYAF Tek Bonel / Çift Herkül yay sistemi YÜKSEKLİK : 22 CM +/- 2 CM AMBALAJ ŞEKLİ ROLLPACK AMBALAJ NEDİR ? Dünyaca kabul görüp bi çok laboratuvar ortamında onaylanmış ambalaj şeklidir. Bu ambalajı tercih etmemizin sebebi ürününüze kargo taşımacılığı esnasında herhangi zarar verilmesini önlemek ve taşıma kolaylığı sunmaktır. Üretimi tamamlanan yatağınız tam otomatik rollpack makinası tarafından önce ambalaj yapılır sonrasında ambalaj ağzı vakumlanır, böylelikle yatağınız yaylı/yaysız gözetmeksizin zarar görmeyecek şekilde rulo sarımına hazır hale getirilir. işlem tamamlandıktan sonra tam otomatik makine tarafından hijyenik şekilde rulo sarımı yapılır ve diş çeperden korumak amaçlı frekçuvallama yöntemi ile ikinci ambalajı giydirilip yatağınız teslimata hazır hale getirilmiş olur. ROLLPACK ( VAKUMLU AMBALAJ) BİGLİLENDİRMESİ Ürünün ambalajını dikkatli ve dokuya zarar vermeden açınız. Yatağınızın ambalajı açıldıktan sonra ilk 3 saat içerisinde yaklaşık % 60 formuna gelmektedir. formuna gelmesi ortalama 48 saati bulmaktadır. Yatağınızı paketten çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde hafif kırışıklık görebilirsiniz. Ancak bu normal bir durumdur. Ambalajda bekleme süresi maksimum 13 gündür. Uzun süre kullanım klavuzu; Mutlaka sıvı geçirmez alez kullanımını öneririz, Leke olması durumunda nemli bez ile silinip kur bez ile ıslaklığını alınız ve kurayana kadar kullanmayınız, Yatağınızı uzun süre sağlıklı kullanmak için her 6 ayda tam tur çeviriniz..
Ürün Boyutları
  Genişlik Derinlik Yükseklik
Yatak 90 cm 190 cm 23 cm
Hangi Showroomda Görebilirim?

ANKARA Ankara Mamak Satış Noktası, ANTALYA Antalya, AYDIN Aydın Didim Satış Noktası, İSTANBUL Bahçeşehir Gölet Satış Noktası, Beylikdüzü, DİYARBAKIR Diyarbakır, ORDU Ordu Satış Noktası, SAKARYA Sakarya, ŞANLIURFA Urfa Satış Noktası

Showroomlarımızı yakından tanımak ister misin? >
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 09-14 Şubat

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi >

Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans kredi kartları ile 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Bu ürüne kupon uygulanamamaktadır.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Yatak, yastık, yorgan ve alez yapısı gereği kişiye özel ürünler olduğu için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Vivense garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Detaylı bilgi >

Kullanım Önerileri :

Vivense'den aldığın ürünleri kullanmadan önce kullanım kılavuzumuzu buradan okuyabilirsin.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL