İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Özelliği
  • Fiyat Aralığı
33 Ürün

Evin yeni fertleri için ideal mobilya alternatifleri sunan bebek odası takımları Vivense'de. Onlarca farklı bebek odası takımı modelleri arasından siz de ihtiyacınız olan tasarıma ulaşabilirsiniz. Bebek odası takımları, bir bebek odasının ihtiyacı olan tüm mobilyaları bir arada sunuyor. Karyoladan raflara, bebek şifonyerden gardroplara kadar tüm ayrıntıları en ince ayrıntısına kadar sunan Vivense'de hayalinizdeki gibi bir bebek odası takımı modeli mutlaka var.

Erkek Kız Bebek Odası Takımları

Erkek bebek odası ve kız bebek odası alternatifleri de sunan bebek odası takımları kategorisi, kullanışlı olduğu kadar aynı zamanda da şık mobilyalar sunuyor. Böylece isteğinize göre mavi ya da pembe renkli bebek odası takımları için onlarca farklı alternatif bulabilecek ve evinizi dekore etmeye anında başlayabileceksiniz.

İkiz Bebek Odası Takımları

Vivense ikiz bebekli aileleri de unutmadı. İkiz bebek odası takımı alternatifleri arasından da ideal bebek oda takımına ulaşabilirsiniz. İkiz bebek odası takımlarında mutlaka 2 farklı beşik bulunuyor. Şifonyer ve dolap gibi mobilyalar ise ikiz bebekleriniz için dilerseniz ortak kullanılabilir.

Bebek Oda Takımı Fiyatları

Bebek odası takımları için ayrıca fiyata göre sıralama da yapabilir ve bütçenize en uygun bebek odası takımı fiyatına zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Bebek odası takımlarından daha fazlası için de Vivense yanınızda! Salon takımları, oturma odası takımları, yatak odası takımları gibi evinizin ihtiyacı olan tüm detaylar Vivense'de sizleri bekliyor. Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu Vivense'den geçiyor. Evinizle birlikte çevrenizi, çevrenizle birlikte hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL