FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
ÇOCUK KOMODİN / ŞİFONYER
6 Ürün
Yatak odası mobilyası olarak bilinen komodin ve şifonyerler evin minik bireylerinin odalarını da süsleyecek. Bebek odası şifonyer ve bebek odası komodin modelleri arasından bebek odanız için ideal komodin modeli ve şifonyer modeline ulaşabilir, evinizi dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.
Bebek odası komodinleri ile bebeğinizin ihtiyacı olan eşyaları güvenli bir şekilde saklayabilir, ihtiyaç anında komodininizden alarak kullanabilirsiniz. Eşyaları muhafaza etme özelliği olan şifonyerlerle ayrıca odalarda ekstra yer de kazanacaksınız.
Şifonyer modelleri bebek odası için uygun olduğu gibi aynı zamanda çocuk odaları için de ideal. Çocuk odası şifonyer modelleri arasından da seçim yaparak çocuklarınızın odalarını süsleyebilirsiniz.
Eviniz için her şeyi düşünen Vivense'de çocuk odası ve bebek odası için ideal bir şifonyer ve komodin modeli mutlaka var. Geniş ürün yelpazesi sunan Vivense'de şifonyer ve komodin fiyatlarına göre de akıllı arama yapabilir, bütçeniz için en uygun komodin ve şifonyer modeline anında ulaşabilirsiniz.
Evin diğer mobilya ihtiyaçları için de Vivense yanınızda! Çocuk odası takımları, genç odası takımları gibi birçok mobilyayı bir arada sunan takım mobilyalarla evinizi kısa sürede dekore edebilirsiniz.
Geniş ürün yelpazesi sunan Vivense, hayalinizdeki eve ulaşmanız için yanınızda.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL