FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Ürün Özelliği
  • Malzeme
  • Yatak Ölçüsü
  • Ürün Tipleri
  • Fiyat Aralığı
BAZA
  • TL
836 Ürün
+3
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+4
Yatak Ölçüsü Seçenekleri

Yatak altlığı olarak da bilinen bazalar, yatakların yerden yükselmesini sağlayarak daha rahat bir yatak kullanımı sağlar. Onlarca farklı renk, tür ve büyüklük alternatifleri bulunan Vivense'de yatak odanız için en uygun baza modeline ulaşabilir ve evinize dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Fonksiyonel olarak da kullanım rahatlığı sunan baza yataklar, sandıklı kısımlarıyla derin saklama haznesi sunuyor. Böylece baza sandıklarda mevsimsel eşyalarınızı saklayabilir ve kullanmak istediğiniz anlarda kolayca ulaşabilirsiniz.

Baza Modelleri

Tek kişilik baza ve çift kişilik baza modelleri olarak iki farklı seçenekte ulaşabileceğiniz baza modelleri için Vivense'den ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca tek kişilik baza fiyatları ve çift kişilik baza fiyatlarına göre de akıllı arama yaparak hızlı bir şekilde bütçenize en uygun baza yatak modeline ulaşabilir ve zaman kaybetmeden evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Baza Fiyatları

Baza yatak seçimi sırasında renk alternatifleri sunan Vivense, yatak odanızı güzelleştirmek için de onlarca farklı alternatif sunuyor. Size ise baza modelleri arasından zevkinize en uygun bazayı seçmek kalıyor. Baza yatak gibi yatak odanızın ihtiyacı olan diğer mobilyalar için de yatak odası takımları ya da yatak odası mobilyaları kategorisinden ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşmanızı sağlayan Vivense evinizi güzelleştirmek için ideal fikirlerle dolu.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL