SHOWROOMLARA ÖZEL 36 AYA VARAN ALIŞVERİŞ KREDİSİ VE 3 AY ÖDEME ERTELEME FIRSATI


Hızlı Finansman Nedir?

Hızlı Finansman, satın almak istediğiniz ürün ve​ hizmetler için ihtiyacınız olan finansman desteğine, Hızlı Finansman bayisi olan anlaşmalı satış noktalarımızdan dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan bir Türkiye Finans hizmetidir. Başvuru, onay ve finansman kullandırma süreci kolay ve hızlıdır.


Başvuru için Gerekli Belgeler Nelerdir?

  • Hızlı Finansman başvurunuzu sadece kimlik belgenizle yapabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişinizi anlaşmalı olduğumuz Hızlı Finansman bayisinden yapmanız gerekmektedir.

 Hızlı Finansman İle Ürün Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

  • Hızlı Finansman bayilerinden 100 bin TL’ye kadar finansman kullanabilir, geri ödemelerinizi 36 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz.
  • Geri ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz.
  • Finansman başvurunuzu alışverişiniz sırasında Hızlı Finansman bayimizden anında yapabilirsiniz.
  • Evrak toplamanız gerekmez. Sadece kimlik belgesi ile başvurabilirsiniz


Vivense’de tanımlı tercihe göre iki adet kampanyamız bulunmaktadır;

Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde Kar Oranlı Kampanya

Kar Oranlı/Müşteri Maliyetli Kampanya


Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde Kar Oranlı Kampanyamızda; 1-15 ay vade seçenekleri bulunmakta olup oran tüm vadelerde 3.79 olarak belirlenmiştir.


Kar Oranlı Müşteri Maliyetli Kampanyamızda; 1-36 ay vade seçenekleri bulunmakta olup, oran tüm vadelerde 3.99 olarak belirlenmiştir.


Not: Yukarıda belirtilen oranlar 06.11.2023 tarihi itibari ile geçerli oranlardır, oranlarımız piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir, ilgili değişiklikler tarafınıza bilgi verilmektedir.


Hızlı Finansman Sisteminde Finansman Başvurusu Nasıl Alınır?

 

  • Finansman başvurusu yapacak müşterinin bilgileri sisteme giriş yapıldıktan sonra, başvuru sonucu üç dakika içinde başvuru izleme ekranlarından görüntülenebilir.
  • Kesin onay alan başvurularda finansman kullandırma aşamasına geçilir.
  • Finansman evraklarının dijital olarak onaylanmasının ardından satış bedeli anında bayi hesabına blokeli olarak gönderilir.
  • Kullandırım sonrasında ekranda aktif olan evrak yükleme butonundan ilgili bayi kullanıcısı, sisteme müşteriden alınan bankacılık işlemleri sözleşmesi, kimliği ve bayi tarafında oluşan ürün faturasını yükledikten sonra finansmanı bloke çözümüne gönderir, ilgili kontroller bankamız tarafından yapılarak bayi hesabındaki bloke kaldırılır ve finansman tutarı kullanıma hazır hale gelir. 
Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.