FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
BANK / BENCH
87 Ürün
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri
+3
+ Ölçü Seçenekleri

Oturma grupları konusunda özellikle bahçe ve teras için geliştirilen oturma gruplarında kullanılan bank ve benchler, zaman zaman yemek odası takımlarında da kendisine yer bulan ürünler olarak dikkat çekmektedir. Vivense koleksiyonunda yer verdiği bank ve benchler için ergonomik oturma ve diz mesafesine sahip olmasına dikkat eder, yerden yüksekliği konusunda yeterli mesafe sağlayan benchlerin insan postürünü korumasına olan katkısı sayesinde bu ürünler kişiyi daha çok dinlendiren ve dinç tutan ürünler arasında yer almaktadır.

Bank Modelleri

Banklar daha çok iş yerlerinde konumlandırılmak üzere satılan ürünler olmasına karşılık bugün artık genç odası, oturma odası gibi ortamlarda tamamlayıcı dekorasyon ürünleri olarak kullanılmaktadır. Çoğu bank modeli, daha çok outdoor oturma alanları için geliştirilmiştir. Bank modelleri için sağlamlık ve dengeye oldukça dikkat eden Vivense, tüm bank modellerinde aynı sağlamlık ve kalite standartlarını müşterilerine sunmanın yanında banklar için oturan kişiye sağladığı bel desteği ve ergonomik özellikler de Vivense'nin müşterileri için aradığı özellikler arasında yer almaktadır.

Bench Modelleri

Benchler banklara oranla daha estetik görünüme önem veren, hem indoor hem de outdoor olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Bench modelleri, tasarımları gereği banklar gibi sırt desteğine sahip olmamaları nedeniyle kolay saklanabilir olmaları ve yer değiştirmelerinin kolay olması, benchlerin ev içerisinde daha çok kullanılmasını sağlamaktadır. Bench modelleri son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu modelleri arasında yer almaktadırlar.

Vivense müşterilerinin yemek gruplarını tercih ederken bench içeren takımları tercih etmeleri, yakın zamanda benchlerin dekorasyonda ne kadar çok kullanıldığını gösteren önemli bilgilerden birisidir. Bench ve bank fiyatları tasarımlarına göre değişkenlik göstermekle birlikte tüm modeller farklı yapı malzemelerinden üretilmeleri, farklı tasarımcıların koleksiyonlarının birer parçaları olmaları gibi faktörler nedeniyle farklı fiyatlara sahiptir. Vivence bench ve bank modellerini incelemek, fiyat ve boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Vivense.com internet sitesi üzerinden tüm ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz ürünleri internet üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Vivense, sunduğu tüm ev dekorasyon ürünlerini güvenli e-ticaret alt yapısı sayesinde müşterileri ile buluşturmaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL