FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Form
 • Ürün Özelliği
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
AYNA
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • TL
947 Ürün
+6
Ölçü Seçenekleri

Aynalar her evin en büyük ihtiyacı olmaktadır özellikle banyo ve koridor gibi mekanlarda tercih edilen ayna son yıllarda dekoratif tasarımlar ile daha da ilgi çekici hale geldi. Antre aynalı dresuar modelleri hem ayna ihtiyacını karşılarken hem de ayakkabı ve kıyafet konulabilecek dolap, çekmece detayları da sunuyor. Dış kapıya açılan koridor, hol ve antre bölümlerinde çoğunlukta antre aynaları, koridor aynaları, hol aynası gibi tasarımlar tercih ediliyor. Dekoratif şıklıkları ile dikkat çeken hol ayna modelleri, evin dizaynına kolay uyum sağlayacak detaylar ile süs kazanmaktadır. Antre ayna modelleri, ahşap, metal, özel tasarım ve hazır çerçeve çeşitleri ile çevrelenerek güvenli bir kullanım vaat etmektedirler.

Ayna Modelleri

Avangart mobilya ile üretilen konsol ve aynalar, dilimli ahşap ağaç detaya sahip çerçeveli aynalar ve antik altın görünümlü tasarıma sahip oval aynalar, hol için ayna arayışınızı karşılayacak niteliğe sahip. Ahşap çerçevesi ile dikkat çeken ince uzun, boy aynaları da antre için ayna arayışına hitap ediyor. Koridor ayna modelleri, oldukça zengin seçenekler ile kullanıcı tercihine sunulmaktadırlar. Oval, kare, dikdörtgen ve dikey uzun ayna alternatifleri her duvara kolay uyum sağlamaya müsait olmaktadır. Motifli ayna çeşitleri evlere vintage tarzı getiriyor. Arka planı resimler ile süslenen İtalyan tarzı aynalar ise hem tablo şıklığı taşıyor hem de aynı ihtiyacınızı karşılıyor.

Ayna Fiyatları

Zengin tasarım ve modeller avantajlı fiyatlar ile satışa sunuluyor. Antre aynalı dresuar fiyatları, kullanışlı alternatiflerin zengin seçenekleri ile beraber her bütçeye hitap ediyor. Antre boy aynası modelleri de hol ve koridor girişlerinde dışarı çıkmadan önce giyiminizi kontrol etmek için ideal olmaktadır. Evinizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan aynalar fiyatları avantajlı seçenekler ile Vivense farkıyla tercihe sunulmaktadır. Online alışveriş kolaylığının yanı sıra kullanıcılar almak istediği ürünü internet üzerinden rahatlıkla inceleyebilmektedir. Metal, ahşap, altın ve gümüş görünümde çerçeve seçenekleri ile dekoratif açıdan da zengin olan aynalara her birey bütçesine uygun düşen fiyata sahip olabiliyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL