FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Fiyat Aralığı
ANTRE AKSESUARI
  • TL
238 Ürün
Eve ilk açılan yol olan antre, hol ya da koridor gibi alanlar evinizin tasarım ve dizaynına dair gelenlere bilgi verir. O nedenle de şık tasarımlar ile hol ve antreyi süslemek ilgi çekici aksesuarlar ile daha kullanışlı hale getirmek en ideali olmaktadır. Koridor duvar aksesuarları ile koridorlarınızın duvarlarına albeni katmak çok daha kolay ve rahat olmakta. Renkli tasarımlar ile sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz konular hakkında hazır görseller edinebilirsiniz. Dekoratif süslemeler içeren ayna ve tablolar ya da koridor duvar süsleri ile antre bölümünde doğal bir şıklık yakalamak çok daha elverişli olmaktadır.. Hem kullanışlı hem de görsel şıklığı olan aksesuarlar sayesinde ev hayatı daha ilgi çekici bir hal alıyor. Vivense farkı ile üretilen aksesuar ve dekoratif ürünler oldukça ilgi çekmektedir.

Antre Aksesuarları Modelleri

Askılık, raf, dolap, ayakkabı kutusu ve anahtar asacağı gibi koridor aksesuarları eviniz için hem süslü bir görünüm sunuyor, hem de kullanışlı yönleri ile evinizin giriş kısmını daha düzenli kılıyor. Hol aksesuarları sayesinde kıyafet asacağınız ya da ayakkabı koyacağınız birinci sınıf kalite ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde birbirinden şık tasarımlara sahip kapı paspasları ile evinizin girişi daha süslü bir hal alıyor. Antre duvar süsleri ahşap ya da metal askılık modelleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda uzun hol ve koridorlar için üretilen uzun halı çeşitleri de evinizin şıklığına yeni bir tazelik katıyor.

Antre Aksesuarları Ve Fiyatları

Koridor süslemeleri ve antre aksesuarları bol çeşitli tasarımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor ve fiyat alternatifleri olarak da son derece hesaplı seçenekler sunuyor. Her bütçeye hitap eden tasarım ve modeller ev hayatına açılan dış kapı, hol ve koridoru daha ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor. Kullanışlı ve işlevsel zenginliğe sahip bu modeller son derece ilgi görmekte. Online alışveriş kolaylığı ile antre süsleri ve koridor duvar aksesuarları satışa sunulmaktadır. İnternet üzerinden rahatlıkla tarzınıza uygun antre aksesuarları seçeneklerini inceleyip, bütçenize uygun avantajlar ile tercih ettiğiniz modelleri temin edebiliyorsunuz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL