Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Sandalye 440 TL 880 TL
Kollu Sandalye 585 TL 1.170 TL
Konsol 2.490 TL 2.490 TL
Sabit Yemek Masası 1.700 TL 1.700 TL
Antik Bench 550 TL 550 TL
Konsol Aynası 400 TL Takıma Ekle
Büfe 2.285 TL Takıma Ekle
Açılır Masa 1.850 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Her yemek saatini, ihtişamlı ve yaşam dolu bir ortamda geçirmek gibisi var mı? Antik Yemek Odası tam da bu nedenle tasarlandı. Kraliyet dekorasyonunu anımsatan karakteri, nostaljik dokusu ve kusursuz duruşuyla çok etkileyici. Mükemmeli yakalamak için tüm detaylar düşünülmüş: Lükens ayak, kabartmalar, eskitme kapaklar ve çiçekli sandalye döşemesi...
Ürün Açıklaması


Antik Yemek Takımı
1 adet Konsol, 1 adet Sabit Masa, 2 adet kollu, 2 adet kolsuz sandalye, 1 adet banktan oluşur. Konsol aynası takıma dahil değildir.
Dilerseniz Antik Yemek Odası takımını açılır masa opsiyonunu seçerek de alabilirsiniz. Konsol aynasını da aynı şekilde takıma ek olarak satın alabilirsiniz.
Malzeme; üst tablalar MDF üzeri doğal kaplama, ayak, gövde ve kapaklar MDF dir.
Cila; krem eskitme. El ile eskitme yöntemi kullanılarak boyanmıştır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca koruyamaya devam edecektir.
Kulp: Antik görünümlü dökme demir.
Ürün demonte olarak gönderilmektedir.
Ürünün tüm montaj ekipmanları Alman menşeili Hettich firmasının üretimidir.
Tüm menteşe ve ray sistemlerinde yavaşlatma mekanizmaları vardır.

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
170/210 cm
95 cm
75 cm
Konsol
168 cm
50 cm
107 cm
Büfe
92 cm
45 cm
184 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 19-22 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.