Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 741 TL 1.482 TL
Gardırop 5.870 TL 5.870 TL
Karyola 2.642 TL 2.642 TL
Şifonyer-Ayna 2.746 TL 2.746 TL
180x200 Karyola 2.794 TL Takıma Ekle
Puf 296 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriğiTakım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 1 adet Şifonyer+aynası ve 2 adet Komodinden oluşmaktadır.
Karyola ÇerçevesiMDF malzeme kullanılmıştır, ayak ucu ise ahşap malzemedir.
Aydınlatma ÖzelliğiGardırop içinde aydınlatma özelliği vardır.
Gardırop MalzemesiGövde MDF malzemeden, dolap kapakları ahşap ustalarının el işçiliği ile işlenmiş %100 doğal ahşap malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak FonksiyonMenteşe kapaklardan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiGövde MDF malzemeden, üst tabla ve çekmece önlerinde % 100 ahşap kullanılmıştır
Şifonyer MalzemesiGövde MDF malzemeden, üst tablo ve ayna panosu ahşap ustalarının el işçiliği ile işlenmiş %100 doğal ahşap malzemeden üretilmiştir.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek BilgilerGardırop, 5 kapaklı özel tasarım şık bir dolaptır.Dolap kapakları ahşap ustalarının el işçiliği ile işlenmiş olup %100 doğal ahşaptır.Yüzey dokusu ahşabı hissetmenizi sağlar. Kapak önlerinde ahşap çıta kullanılmıştır.Mükemmel ahşap , hasır ve ayna uyumu vardır. Dolap kapaklarında estetiği yansıtan Ladin ağacı özenle seçilmiştir. Ahşap yüzeyi özel aşındırma tekniği ile işlenir ve eskitme havasında gölgeli özel bir boya ile boyanmaktadır. Dolap sağ sol kapakları tamamen ahşap, orta yan kapaklar hasırlı ve orta kapakta ayna vardır. Ayakları tamamen ahşaptır.
Şifonyer, 5 çekmeceli olup çekmeceler,üst tablası ve ayna panosu %100 ahşap el işçiliği ile işlenmiştir. Yüzey dokusu ahşabı hissetmenizi sağlar. Ahşap yüzeylerde estetiği yansıtan Ladin ağacı özenle seçilmiştir. Ahşap yüzeyi özel aşındırma tekniği ile işlenir ve eskitme havasında gölgeli özel bir boya ile boyanmaktadır. Çekmece içlerinde hareketli kutular mevcuttur. Çekmece önlerinde ahşap çıta ve hasır kullanılmıştır. Üst çekmece mücevherlik çekmecesidir. Üst tablasında kullanımı kolaylaştırmak için içe doğru bir kavis vardır. Ahşap ayaklar ise şifonyere ayrı bir hava katmaktadır.Şifonyer aynası fiyata dahildir.
Komodin, üst tabla ve çekmece önlerinde % 100 ahşap kullanılmıştır. Çekmece önlerinde hasır kullanılmıştır. Özel boya ile eskitme görünümü verilmiştir. Ayaklar da ahşap olarak tasarlanmıştır.
Karyola, farklı tasarımı ile göze çarpmaktadır. Hem bazalı hem yerde ve hemde ayaklı bir tasarımı vardır. Baş ucunda ahşap kullanılmıştır ve keten deri ile kapitone döşenmiştir. Baza içi oldukça geniş hacimlidir. Ayak ucunda ise ahşap ve ayak uyumu vardır.


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
260 cm
63 cm
224 cm
Karyola 160 cm
178 cm
213 cm
130 cm
Karyola 180 cm
198 cm
213 cm
130 cm
Şifonyer
145 cm
48 cm
95 cm
Şifonyer Aynası
120 cm
4 cm
80 cm
Komodin
60 cm
48 cm
50 cm
Teslimat Detayları

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.