Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 975 TL 1.950 TL
Dolap 4.132 TL 4.132 TL
Karyola 1.695 TL 1.695 TL
Şifonyer 1.695 TL 1.695 TL
Şifonyer Aynası 318 TL 318 TL
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Bench 490 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer + aynasından oluşmaktadır.
Karyola Başlığı Yatak başında kapitoneli döşeme uygulanmıştır. Kadife kumaş kullanılmıştır, farklı kumaş seçimleri yapılabilmektedir.
Karyola Çerçevesi Yatak başı ve çerçevesi MDF malzemeden üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Yok.
Gardırop Malzemesi Gövde ve kapaklar MDF, tüm ayaklar 1.sınıf kurutulmuş masiften üretilmiştir. 
Gardırop Kapak Fonksiyon Menteşelidir.
Komodin Malzemesi Gövde MDF, üst tabla MDF üzeri doğal ceviz kaplamadır. Tüm ayaklar 1.sınıf kurutulmuş masiften üretilmiştir. 
Şifonyer Malzemesi Gövde MDF, üst tabla MDF üzeri doğal ceviz kaplamadır. Tüm ayaklar 1.sınıf kurutulmuş masiften üretilmiştir. 
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ek Bilgiler Krem tonlarda el ile eskitme yöntemi kullanılarak cilalanmıştır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca koruyamaya devam edecektir. Kulplar antik görünümlü dökme demirdir. Menteşe ve ray sistemleri yavaşlatma mekanizmalıdır.

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Dolap
250 cm
65 cm
229 cm
Şifonyer
108 cm
49 cm
90 cm
Komodin
53 cm
59 cm
60 cm
Karyola
171 cm
210 cm
138 cm
Başlık
171 cm
2 cm
138 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.