Menu

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Siparişlerinizle ilgili ya da ürünlerimizle ilgili sorularınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden ya da  444 3886 numaralı telefondan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vivense nedir?

Vivense, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. Yatırımcıları arasında Trendyol, Grupanya ve Pronet gibi şirketlerin yatırımcıları olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ olarak Zincirlikuyu vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Vivense, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. Vivense, öncelikli olarak üreticilerle çalışarak müşteriyi direkt üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar.

Vivense’de satılan ürünler üreticiden direkt olarak müşteriye ulaştırılır. Ürünler direkt üreticiden müşteriye teslimat yapıldığı için ek maliyetler de oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır.

Vivense, seçilmiş ürünler satar. Ürünlerin seçimi, Vivense'nin mobilya konusunda deneyimli kadrosu ve Vivense’nin birlikte çalıştığı iç mimarlar, mimarlar, tasarımcılar tarafından yapılır. Vivense’de ürünler indirimli fiyatlarla satılır. Kalite, tasarım, stil, fiyat, kullanılabilirlik, fonksiyonalite noktasında Vivense'nın manifestosuna uygun ürünler Vivense'de satışa sunulur. 

Vivense ortakları kimlerdir?

Vivense, Trendyol yatırımcısı Evren Üçok, Grupanya yatırımcısı Cem Sertoğlu gibi isimlerin bulunduğu güçlü bir ortaklık yapısına sahiptir.  

Vivense.com, Zincirlikuyu Vergi Dairesine kayıtlı Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi olarak faaliyet gösteriyor.

Vivense’de satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

Vivense’de satılan ürünler Türkiye’nin önde gelen mobilya üretim merkezlerinden direkt olarak tedarik edilir. Üreticiden direkt olarak müşteriye teslimat yapılır. Bu merkezler arasında İnegöl, Ankara, İstanbul gibi bölgeler yoğunluktadır. Onun dışında yurtdışından ithalat yapan firmalardan da ürün tedariği yapmaktadır.

Vivense’de satılan ürünler neden indirimli?

Vivense, mobilya konusunda üreticilerle anlaşmalar yaparak ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Vivense,  normal bir cadde mağazası gibi stok tutmuyor, depo giderleri yok, mağaza giderleri de yok. Bu maliyet avantajlarını da direkt olarak müşterisine yansıtıyor. Bundan dolayı Vivense’de satılan ürünler indirimli fiyatlarla satılıyor.

Vivense’de satılan ürünler Vivense’nin kendi markası mıdır?

Vivense’de satılan ürünler, Vivense markasını taşımamaktadır. Vivense yüzlerce üretici arasından doğru üreticileri ve ürünleri seçer, bu ürünleri müşterilerine indirimli fiyatlarla sunar ve ürünlerin müşteriye eksiksiz ve zamanında ulaştırılması, gerekiyorsa kurulumlarının yapılması süreçlerini yerine getirir.

Vivense’de satılan ürünler, hem ürün kalitesi olarak hem de satış sonrasındaki ürünün teslim edilmesi sürecinin kalitesi olarak Vivense imzasını taşır.

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Teslimat sürecindeki kaliteyi garanti altına almak için her ürünün her yere teslimatını yapmıyoruz. Her ürünün sayfasında “Teslimat Bölgesi” adı altında ürünlerin nerelere teslimatının yapılacağını belirtiyoruz.

Teslimat ücretsiz mi?

Teslimat hizmetini genel olarak ücretsiz olarak veriyoruz. Ancak bazen üründen ürüne, bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor. Teslimat tutarını ürün sayfalarındaki teslimat tutarı kısmından görebilirsiniz.

Kurulum ve montajı kim yapıyor?

Kurulum gerektiren ürün gruplarında kurulum Vivense’ye aittir. Ürün detay kısmında montajın Vivense'ye ait olduğu belirtilen ürünlerde montaj Vivense tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İstanbul sınırları içinde randevu alınarak uygun olduğunuz saat dilimlerinde montaj hizmeti sağlanmaktadır. İstanbul dışındaki illerde ise yine müşterilerimizi uygun olduğu zamanlarda kurulum hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.  

Bazı ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir. 

Kurulum ve montaj ücretli mi?

Montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. Ücretli olduğu durumlarda ürün detay sayfasında bunu belirtiyoruz. Ürünü sepete eklerken ilave bir ücret varsa görebiliyorsunuz. 

Ürünlerinizi görebileceğimiz bir mağazanız var mı?

Sizlere en uygun fiyatlarla ürünleri sunmak için, stok tutmuyoruz, mağazamız ve depomuz da yok. Dolayısıyla stok maliyeti, depo maliyeti ve mağaza işletme giderlerimiz de yok.  Bu iş modelimizden dolayı ürünleri görebileceğiniz bir mağazamız bulunmuyor.

Vivense'de hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

Vivense'de Visa, MasterCard ve American Express kredi kartlarınız ile ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ile alışveriş için Vivense banka hesap bilgileri şöyledir:
Ünvan: 
Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ
Banka: TEB (Türk Ekonomi Bankası) Bebek Şubesi
Şube Kodu: 48
Hesap Numarası: 12946101
IBAN No: TR120003200000000012946101 

Vivense'de hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?

World, Bonus, Maximum, Card Finans,Paraf, Axess ve Bank Asya kartlarınızla taksitli ödeme yapabillirsiniz. Peşin fiyatına 3, 6, 9 taksitle ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Taksitlerde vade farkı var mı?

Ürünleri belirtilen kredi kartlarıyla peşin fiyatına 3, 6, 9 taksitle yapabiliyorsunuz.

Vivense'de kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Vivense altyapısı, Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarından Radore tarafından sağlanıyor. Ödeme altyapısıdaki SSL güvencesi ile kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Kredi kartı bilgileri Vivense tarafından görüntülenemiyor ve saklanmıyor. Kredi kartınızla sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Card, Bonus Card, Maximum, Axess, Card Finans, Paraf ve Bank Asya kartlarınızla peşin fiyatına 3, 6, 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Bunun dışındaki kredi kartlarınız ve American Express kartınızla da tek çekim olarak alışverişinizi yapabilirsiniz. 

İade şartlarınız nelerdir?

Vivense’den aldığınız ürünlerde herhangi bir hasar olduğu durumda iadeyi ücretsiz olarak biz karşılıyoruz. Müşteri hakları çerçevesinde ürünü aldıktan sonra cayma hakkını kullanmak isterseniz, ürünü paketinde ve hasarsız olarak iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü, üreticisine geri göndermeniz gerekmektedir. Bununla ilgili müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.   

Facebook Twitter Instagram
Kapat

Şimdi katıl

Kapat

GİRİŞ